نتایج جستجو برای عبارت :

خلاصه مطالب عربی7و8و9دریک نگاه

۳گام برای خلاصه نویسی و یادگیری بهترمطالب:
گام اول: هر فصل کتاب را کلی نگاه کنید
قدم اول مرحله‌ی اساسی در خلاصه نویسی محسوب می‌شود. با این کار هر فصل را به‌‌طور کلی وارسی می‌کنید.
در این مرحله، به‌خوبی به موارد زیر توجه کنید:
عنوان‌ها؛
جدول‌ها؛
تصاویر؛
قسمت‌هایی از متن که پررنگ شده است؛
و از همه مهم‌تر، قسمت خلاصه‌ی متن.
هدف از نگاه کلی به فصل‌ها این است که ذهن شما نسبت به متنی که قرار است بخوانید آگاهی پیدا کند. این یکی از بهترین روش‌ه
این جزوات توسط استادی خلاصه شده است که سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد را داشته و همچنین استاد دانشگاه و دارای مدرک دکترا می باشد لذا کیفیت محتوایی جزوات بالا می باشد
شکل ظاهری جزوات خلاصه شده طوری هست که زیر مطالب مهم خط کشیده شده و یا پر رنگ تر شده و یا تیک خورده که در فهم بهتر مطالب و به ذهن سپردن کمک ویژه می کند.
در پایان هر سوره تمامی تست های کنکور 27 سال گذشته آمده است
نمونه شکل ظاهری خلاصه تفسیر یک آیه
دریافت 
این جزوات توسط استادی خلاصه شده است که سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد را داشته و همچنین استاد دانشگاه و دارای مدرک دکترا می باشد لذا کیفیت محتوایی جزوات بالا می باشد
شکل ظاهری جزوات خلاصه شده طوری هست که زیر مطالب مهم خط کشیده شده و یا پر رنگ تر شده و یا تیک خورده که در فهم بهتر مطالب و به ذهن سپردن کمک ویژه می کند.
در پایان هر سوره تمامی تست های کنکور 27 سال گذشته آمده است
نمونه شکل ظاهری خلاصه تفسیر یک آیه
دریافت 
در این نوع مرور مطالب مهم را در حین خواندن کتاب یا جزوه 
علامت میزنیم و در زمان مرور همین نکات علامت زده را میخوانیم.
به نظر می آید این روش مرور،زمان زیادی را صرف خواهد کرد
 چون باز هم باید کتاب یا جزوه را بخوانید.
مرور با تست:
در این روش همراه با تست زدن درس ها را مرور میکنیم.
تست های هر مبحث را بصورت رندمی در بازه زمانی مختلف مرور پاسخ میدهیم تا مبحث برایمان بازیابی شود.
مرور از روی خلاصه نویسی:
این روش برای مطالعه مناسب و سریع ترین شکل مرور ا
خلاصه مالیه عمومی دکتر احمد توکلی

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsخلاصه کتاب مالیه عمومی دکتر احمد توکلیhttps://publiclaw2.persianblog.ir › y01J0EjYm8unkMM...Translate this pageApr 4, 2014 - خلاصه مطالب کتاب : مالیه عمومی سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت) مولف : دکتر احمد توکلی فصل اول : مالیه ...خلاصه کتاب مالیه عمومی دکتر احمد توکلی - نانو فایلhttps://nanofile.ir › downloads › خلاصه-کتاب-مالیه-عموم...Translate this pageFeb 10, 2019 - دانلود خلاصه کتاب مالیه عمومی دکتر احمد توکلی ما
چند روزیه که هی به خودم بد و بیراه میگم. هی خودم رو مقایسه میکنم و شکایت از این که این چه دنیاییه. این چه وضعیه. نگاه کن فلانیو نگاه تو چقدر ضعیفی. نگاه اون یکی باهات چیکار کرد. نگاه نگاه و خلاصه خاک تو سرت. 
امروز یک لحظه به خودم اومدم و دیدم که گناه دارم بابا. این مریضیه که دارم. این که هیچ وقت راضی نیستم. این که گیر کردم تو گذشته و این همه ترس از شکست دارم. این که حالم رو به تنهایی نمیتونم خوب کنم.  هی به خوددم گفتم ببین تو همینی. بیا لااقل قبول کن
وای الان رفتم کمی مطالب قدیمی تر که موقع کاردانی نوشته بودم رو خوندم. چقدر خوب بود که با کلی جزییات نوشته بودم همه چیو؛ برعکس الان که همش خلاصه و شاید گاهی از سر رفع تکلیف مینویسم( مشخصه دلم نمیاد اینو بگم!) . خلاصه که کاش الانم واسه هر روز هر روز بنویسم. حالا با جزییاتم نشد یه چیزی بنویسم و گاهی با جزییات تر بنویسم. 
دلم تنگ شد واسه اون روزا راستی!

بعدا نوشت: با خوندن اون مطالب یه چیزی خیلی برام تداعی شد. اینکه خیلی تنها رانندگی میکردم هرچند فق
دانلود رایگان کتاب روانسنجی حمزه گنجی
راهنما و بانک سوالات امتحانی روانسنجی، براساس کتاب: دکتر حمزه گنجی ویژهی . ... سوال پیام نور با جوابhdaneshjoo.ir/33944/دانلود کتاب روانسنجی حمزه گنجی به صورت خلاصه ... دکتر حمزه گنجی - iranpsy.ir - دانلود کتاب روانسنجی گنجی خلاصه کتاب ...

خلاصه کتاب روان سنجی گنجی +pdf 
دانلود خلاصه کتاب روان سنجی(مبانی نظری آزمونهای روانی)+pdf ... این فایل شامل خلاصه نه فصل کتاب روان سنجی نوشته حمزه گنجی می باشد که شامل مطالب زیر
یکی از امکانات مفید سرویس بلاگ بیان ، نشانه مطالب هست . شما با استفاده از نشانه مطالب می تونید یک سری از مطالب رو در یک جای دیگری از وبلاگتون نمایش بدید !
مثلا شما یک سری مطالب دارید که دوست دارید بیشتر جلو چشم مخاطب باشه و داخل بخش جداگانه ای بنام مهمترین مطالب باشه ، استفاده از نشانه مطالب مشکل شما رو حل خواهد کرد .
اما برای استفاده تمام و کمال از نشانه مطالب باید تا حدودی به زبان های نشانه گذاری مثل اچ تی ام ال و سی اس اس آگاهی داشته باشید ولی
خب من یه دانشجوی معماری ام و خب خیلی وقته که تو فکر اینم که مطالبی رو که یاد میگیرم اینجا به اشتراک بزارم و دوستانی که دانشجوی معماری یا علاقه مند هستند هم استفاده کنند. این قرنطینه و تعطیلی های اجباری این فرصت رو بهم داد تا مطالعات بیشتری داشته باشم و بالاخره این کار رو انجام بدم. :) 

مطالب رو به صورت فایل pdf یا پاورپوینت قرار میدم و اینکه مطالب خیلی خلاصه شده اند و فکر می کنم در حوصله خوانندگان هم نمیگنجد توضیحات مفصل. سعی کردم مختصر اما مفی
خب من یه دانشجوی معماری ام و خب خیلی وقته که تو فکر اینم که مطالبی رو که یاد میگیرم اینجا به اشتراک بزارم و دوستانی که دانشجوی معماری یا علاقه مند هستند هم استفاده کنند. این قرنطینه و تعطیلی های اجباری این فرصت رو بهم داد تا مطالعات بیشتری داشته باشم و بالاخره این کار رو انجام بدم. :) 

مطالب رو به صورت فایل pdf یا پاورپوینت قرار میدم و اینکه مطالب خیلی خلاصه شده اند و فکر می کنم در حوصله خوانندگان هم نمیگنجد توضیحات مفصل. سعی کردم مختصر اما مفی
چه فراز و نشیبی دارد نگاه‌ها...آن هنگام که به شب نگاه می کنی و جز سیاهی نمی‌بینی...آن هنگام که به آسمان نگاه می کنی و جز قفس نمی‌بینی...آن هنگام که به زندگی نگاه می کنی و جز حسرت نمی‌بینی...آن هنگام که به شعر نگاه می کنی و جز غم نمی‌بینی....آن هنگام که به تاریخ نگاه می کنی و جز خون نمی‌بینی...آن هنگام که به خدا نگاه می کنی و جز شرم نمی‌بینی......چه فراز و نشیبی دارد نگاه‌هاآن هنگام که به قلب‌اش نگاه می کنی و جز نفرت نمی‌بینی...آن هنگام که به چشم‌
با کیفیت ترین و جامع ترین خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسی نوشته دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهیpdf خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسی قاضی
این فایل، خلاصه کامل کتاب بایسته های حقوق اساسی نوشته دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهی pdf است که مطالب این کتاب را به بیان زیر در حجم ۷۵ صفحه به بیان زیر خلاصه کرده است.دانلود خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسیpdfخلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسیتالیف دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهیخلاصه حقوق اساسی ب
با لطف و عنایت شما عزیزان و جهت سهولت شما کاربران عزیز جدولی با عنوان جدول مطالب ارسالی توسط تیم سابا نیو تهیه و تنظیم گرددیده است
شما عزیزان میتوانید با ورود به بخش حدول مطالب ارسالی در قسمت بالای وبلاگ مطالب ارسالی در روز های مختلف رو رویت بفرمایید
سلام.
امروز میخوام چندتا از لذتهام را تووبلاگم بنویس فقط چندتاشا
شاید بااین کاربتونم به لذتهای زندگیت اضافه کنم
البته ازسعی میکنم هرهفته تعدادبهش اضافه کنم البته اون لذتهایی که قابله نوشتن باشه
نگاه کردن به بچه هام وقتی به خواب عمیق فرورفتن
نگاه به چشمها ودستهای همسرم
نگاه به عکسهای یادگاری 
نگاه به تلاش وپشتکار مورچه ها
نگاه به دریا
نگاه به ماه روزاولش وچهاردهم
نگاه به طلوع وغروب خورشید
نگاه به دریا 
نگاه به حرم ایمه
وخیلی نگاههای دیگه.
وای الان رفتم کمی مطالب قدیمی تر که موقع کاردانی نوشته بودم رو خوندم. چقدر خوب بود که با کلی جزییات نوشته بودم همه چیو؛ برعکس الان که همش خلاصه و شاید گاهی از سر رفع تکلیف مینویسم( مشخصه دلم نمیاد اینو بگم!) . خلاصه که کاش الانم واسه هر روز هر روز بنویسم. حالا با جزییاتم نشد یه چیزی بنویسم و گاهی با جزییات تر بنویسم. 
دلم تنگ شد واسه اون روزا راستی!
تئوری های مدیریت سید جوادین pdf

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
خرید کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان ...www.tahsilatetakmili.com › ... › مدیریت › دکتری مدیریتکتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان, انتشارات نگاه دانش, خرید کتاب تئوری مدیریت نگاه دانش, دانلود رایگان.
دانلود رایگان کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین - میهن ویدیوmihanvideo.com › RcCks › دانلود_رایگان_کتاب_تئوری_های_مدیری...۳۰ آذر ۱۳۹۷ - .
پرسیدم چندسال گذشته؟ و به ساعت مچی م نگاه کردم. هرچی افتاد جلو پات ازش خواسته نساز. بذار احساساتت رو بیدار کنه. ولی درگیر نشو اونقد که نتونی فکر کنی. احساس های مربوط به خواستن رو دور بریز یعنی. بعد با باقی مونده هاش فکر کن. از فکر هات احساسات جدید تولید بشه. خلاصه که عزیزم، سعی کن یکم استعداد داشته باشی.
کتاب نظریه های سازمان و مدیریت سید جوادین

دانلود فایل

خرید کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان ...www.tahsilatetakmili.com › ... › مدیریت › دکتری مدیریتکتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان, انتشارات نگاه دانش, خرید کتاب تئوری مدیریت نگاه دانش, دانلود رایگان.
دانلود رایگان کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین - میهن ویدیوmihanvideo.com › RcCks › دانلود_رایگان_کتاب_تئوری
کتاب نظریه های سازمان و مدیریت سید جوادین

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین - میهن ویدیوmihanvideo.com › RcCks › دانلود_رایگان_کتاب_تئوری_های_مدیری...۳۰
دانلود رایگان کتاب نظریه های سازمان و مدیریت سید جوادین

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین - میهن ویدیوmihanvideo.com › RcCks › دانلود_رایگان_کتاب_ت
راستش رو بخوای فکر میکردم هیچوقت به عکساش نگاه نمیکنم چون من آدم نگاه کردن به عکسا نیستم و هیچوقت هم جز نگاه گذرا به عکسایی که قبلا ازش داشتم بهشون نگاه نمیکردم...ولی حالا که خیلی شده روزی چند بار و هر بار چند دقیقه بهشون نگاه میکنم یه هععییی میگم؛)
سلام
بعضی وقت ها هست که تنهایی بیشتر از همیشه احساس میشه.
دیروز رفته بودم کلینیک دندانپزشکی. چون اونجا پرونده نداشتم، اول فرستادنم برم عکس بگیرم. تا رفتم و برگشتم هوا تاریک شده بود.
تا کارم تموم شد و برگشتم، هوا کاملا تاریک شده بود و باد و بارون هم شروع شد.
همون موقع تپسی و اسنپ هم قطع شد.

خلاصه من مونده بودم کنار خیابون. یه لحظه اطرافم را نگاه کردم. چشمم به ماشین های پشت چراغ قرمز افتاد. 
به سرنشین ها نگاه کردم. انگار هیچکس تنها نبود. همه داشتن
خلاصه کتاب شیمی فیزیک بارو

دانلودفایل

کتاب شیمی فیزیک بارو (فارسی) - مرجع تخصصی مهندسی شیمیchemical-eng.ir › ... › شیمی فیزیکTranslate this pageMar 6, 2014 - در این پست کتاب شیمی فیزیک بارو (فارسی) به صورت pdf جهت دانلود قرار داده شده است. مطالب موجود: رابطه حجم با فشار گاز تعیین حجم یک گاز بر ...
دانلود جزوه خلاصه کتاب های شیمی فیزیک اتکینز و بارو به زبان ...jamshimi.ir › ... › شیمی فیزیکTranslate this pageJan 2, 2017 - جزوه شیمی فیزیک بارو و اتکینز به زبان فارسی شامل خلاصه کتا
 کتاب تابستان،کتابی متناسب باروزهای تابستاندر کتاب تابستان متناسب با نیاز شما، دو هدف در نظر گرفته ایم.
هدف اول ( نگاه به گذشته): دراین قسمت درس های سال قبل را مرور می کنیم. برای دروس ریاضی، علوم و فارسی دو صفحه درس نامه در نظر گرفته ایم تا بتوانید مطالب را یادآوری کنید. کل مطالب کتاب را در بخش نگاه به گذشته مرور می کنیم و سوالات این بخش را تستی و تشریحی تالیف کرده ایم.
هدف دوم( نگاه به آینده) : هدف این است که درس های سال بعد را پیشخوانی کنید. قرا
✍️ با توجه به تجربه تدریس بیش از 20 سال در کنکورفنی، کتاب درسی را بهترین منبع برای مطالعه و آمادگی کنکور می‌دانم و به همه داوطلبان کنکورفنی99 (هنرجویان شاخه فنی و شاخه کاردانش) توصیه می‌کنم قبل از رفتن سراغ کتاب تست و یا شرکت در آزمون آزمایشی موسسات مختلف، ابتدا کتاب درسی را مطالعه کنند.(فایل PDF هشت کتاب‌ درسی تخصصی در کانال بارگذاری شده است)
https://t.me/KonkorFanni/950
در تالیف کتابِ کنکور کامپیوتر قصد داشتیم برای همه دروس، خلاصه درس نوشته شود، اما به
آیا فیلم ارزش دیدن را دارد؟

اکثر مواقع با توجه به امتیاز فیلم تصمیم میگیرم که فیلم را نگاه کنم یا نه. و در مورد فیلمهایی با امتیاز پایین اگر فقط کسی فیلم را دیده باشد و راحع بهش نظر مثبتی داشته باشد نگاه میکنم که شاید فیلم به مذاقم خوشم بیاید.
در مورد فیلم پروفسور باید بگم که اصلا ارزش یک ثانیه وقت گذاشتن و نگاه کردنش را ندارد. حیف وقتی که برای تماشای این فیلم گذاشتم. فیلمنامه به شدت آبکی با بازی های تصنعی به این فیلم منتهی میشود. ایده ی اصلی ب
خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری

دانلود فایل

خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdfwww.aparat.com › خلاصه_کتاب_مکاسب_شیخ_انصاری_نوع_دوم_از_م...خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdf دانلود خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf نوع دوم از مکاسب محرمه به صورت نموداری و دسته بندی شده با ...
دانلود رایگان خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری – در قالب pdf ...www.dideo.ir › دانلود-رایگان-خلاصه-کتاب-مکاسب-شیخ-انصاری-–-دردانلود جز
قبلا در مورد پیوند‌های روزانه باهم صحبت کردیم، این چند وقت که فرصت خواندن بلاگر‌های عزیز کمتر به من دست داده است، اهمیت یک ویژگی دیگر از وبلاگ‌های تراز را دریافتم؛ تحت عنوان «آخرین مطالب»!
به خاطر ندارم که جعبه آخرین مطلب از چه زمانی در کنار وبلاگ‌ها خود را نشان داد، البته مهم هم نیست، آنقدر مسائل تاریخی دیگر زمین مانده و آنقدر تاریخ پژوه کم داریم که سهمی به وبلاگ نمی‌رسد !! :(
وقت‌تان را نگیرم؛ وقتی نوشته‌های یک وبلاگ برای‌تان مهم باشد
خلاصه ک شر امتحانا کنده شد بالاخره..واسه کنکور انقد درس نخونده بودم ک تو این چند روز..من معتاد، تمام این مدت رو حتی ی سریالم نگاه نکردم چه برسه ب فیلم..فیلم سریال چیه اصن آقااا..من حتی ی آهنگ جدیدم گوش نکردم..خداوکیلی این حجم از توانایی درس خوندنو در خودم نمیدیدم...
خلاصه ک سخت گذشت ولی گذشت...
خلاصه اگه نظر منو میخواین اصن وقتتنو واسه درس خوندن حداقل تو این مملکت نذارین..دبیرستانو تموم کنین..شده با هیچهایک و کار داوطلبانه برید دنیا رو بگردین..ک ای
ی روز تو مدرسه بودیم...بخاطر ی مراسمی رفتیم نمازخونه با دوستام...
بعدش سقف نماز خونمون ی قسمتیش اومده بود پایین ...دوستامم(قد بلندا...من که قدم کوتاهه کلا*-*)...میپریدن دستشونو بزنن به سقف و خلاصه میخورد...بعد منم اومدم برا اینکه متفاوت عمل کنم پامو اوردم بالا که یک نریو چاکی(اسم حرکت پا تو تکواندو)بزنم خلاصه فرش سر بود منم جوراب پام بود یهو دیدم زیر پام خالی شد...پخش زمین شدم*-*
الان ی سال و نیم از اون موضوع گذشته هنوزم دوستام یادشون میاد ی ساعت بهم می
سلام ! 
اگر به هر طریقی رمز این وبلاگ رو پیدا کردین و قصد خوندن مطالب رو دارین، باید عرض کنم که این وبلاگ به جز خاطرات شخصی و البته یکسری مطالب دیگه چیزی رو شامل نمیشه.
به هرحال من از خوندن حتی یک خط از این مطالب توسط هر فرد رضایت ندارم و ممنون میشم که همین حالا این وبلاگ رو ترک کنین.
با احترام.
دین و زندگی را برای کنکور چگونه باید مطالعه کنیم که آیه ها و احادیث را باهم اشتباه نگیریم؟
١. دین و زندگی از نوع مباحث خواندنی می باشد، یعنی برای یادگیری این درس نیاز به استدلال و حفظ کردن مطالب دارید. 
٢. در قسمت آیات این درس، در مرحله اول به تسلط در ترجمه آیه رسیده سپس تمرکز خود را روی مفهوم آیه و ارتباط آن با متن بگذارید. 
٣. متن های این درس را باید به شیوه لایه ای مطالعه کرد، به این صورت که ابتدا یک پاراگراف را مطالعه کرده و حاشیه نویسی آن را
چگونه خلاصه کتاب بنویسیم؟
به طور کلی خلاصه ‌نویسی و یادداشت ‌برداری به چهار دلیل پیشنهاد می‌شود:
اول اینکه هنگام مطالعه و دقیق خوانی از اصول مهم به شمار می‌آید و در عمیق تر کردن یادگیری مؤثر است. دوم حجم و زمان مرور کمتر شده و امکان مرورهای چندین باره را به شکلی سریع فراهم می ‌کند و سوم اگر به شیوه‌ای صحیح انجام گیرد به هنگام مرور بهتر و مؤثر از خود مطلب مفید واقع می ‌شود و چهارم این امکان را فراهم می‌کند که تمام مطالب و مباحث مرتبط با یک
الان داشتم کامنت های قبل یه نگاه مینداختم
جا داره یه نکته بگم قشنگ کیف کنید!

همه کسانی که کامنت گذاشتن این چند روز IP هاشون ماله ایران بود چون فیلترشکن ها طبیعتا کار نمی کرده؛ اما تنها کسی که از اول تا آخر ماجرا با IP آمریکا داشت کامنت می فرستاد «خانم حوا» بودن!
خلاصه که طرف حفاظیته، این نامه هایی هم که میده همه رمز نگاری شده است، 
یه دفعه دیدی صبح پاشدی دیدی هیچی نمیبینی و کیسه کشیدن سرت و دیگه اونجا خودتون می دونید و اعمالتون:))

پ.ن: تا دیر نش
سلام دوستان عزیز :
به زودی با مطالب جدید می آییم .
نظرات وپشنهاد های شما در بهتر شدن این وبلاک کمک زیادی می کند .
صفحه های جدید با آزمون آنلاین وآدرس جدید همراه خواهد بود .
که البته باید رمز ورود به آزمون داشته باشید  .
 برا ی هر چه بهتر شدن مطالب منتظر نظر شما هستم .
جیمل من abcasan88@gmail.com

دانلود فایل

خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdf - ...www.dideo.ir › خلاصه-کتاب-مکاسب-شیخ-انصاری-نوع-دوم-از-مکاسبخلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdf دانلود خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf نوع دوم از مکاسب محرمه به صورت نموداری و دسته بندی شده با ...
دانلود خلاصه نوع اول کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf دیدئو dideowww.dideo.ir › FhqR6 › دانلود-خلاصه-نوع-اول-کتاب-مکاسب-شیخ-ان...۲۴ اسفند ۱۳۹

دانلود فایل

خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdf - ...www.dideo.ir › خلاصه-کتاب-مکاسب-شیخ-انصاری-نوع-دوم-از-مکاسبخلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری نوع دوم از مکاسب محرمه pdf دانلود خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf نوع دوم از مکاسب محرمه به صورت نموداری و دسته بندی شده با ...
دانلود خلاصه نوع اول کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf دیدئو dideowww.dideo.ir › FhqR6 › دانلود-خلاصه-نوع-اول-کتاب-مکاسب-شیخ-ان...۲۴

دانلود فایل

دانلود خلاصه نوع اول کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf دیدئو dideowww.dideo.ir › FhqR6 › دانلود-خلاصه-نوع-اول-کتاب-مکاسب-شیخ-ان...۲۴ اس
مراجعه کنندگان عزیز در بعصی موضوعان مثل (آموزش برنامه نویسی c++‌) بخش ها از پایین به بالا هستد .
همینطور از شما می خواهم حتما نظر بدهید .   
و در بعضی قسمت ها به دلیل زیاد بودن مطالب شما در
پایین صفحه قسمت « مطالب قدیمی تر» را کلیک کنید تا مطالب اولیه به دست شما برسد .   
  با تشکر .
دانلود خلاصه کتاب مکاسب شیخ انصاری

دانلود فایل

دانلود خلاصه نوع اول کتاب مکاسب شیخ انصاری pdf دیدئو dideowww.dideo.ir › FhqR6 › دانلود-خلاصه-نوع-اول-کتاب-مکاسب-شیخ-ان..
دانلود خلاصه کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام نور - pdf به همراه 25 دوره نمونه سوال

دانلود فایل

خلاصه کتاب حقوق اساسی 1 حسن خسروی. خلاصه کتاب حقوق اساسی 1 پیام نور,خلاصه کتاب حقوق اساسی 1حسن خسروی,خلاصه کتاب حقوق اساسی 1,دانلود خلاصه کتاب ...
دانلود رایگان حقوق اساسی - کتابخانه الکترونیکی پیام نورwww.pnueb.com › courses › حقوق-اساسیدانلود رایگان خلاصه دروس و جزوات درس حقوق اساسی :شامل 2 جزوه. ... با سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران جزوه حقو
خلاصه مدیریت مالی 1و2 ریموند پی نو

دانلودفایل

خلاصه کتاب PDF مدیریت مالی 1 و 2 - نوشته ریموند پی نو- ترجمه ...mae.manstar.ir › mae › htmlTranslate this pageخلاصه کتاب مدیریت مالی 1 و 2 نوشته ریموند پی نو ترجمه علی جهانی و علی پارسیان مربوط به درس حسابداری مدیریت جلد 1 شامل فصلهای 1 -3-4-5-6-7-8-9 و جلد 2 شامل ...
خلاصه کتاب و حل تمرینات مدیریت مالی ریموند پی نو - سن فایلsnfile.com › product › خلاصه-کتاب-و-حل-تمرینات...Translate this pageشما کاربران گرامی می توانید در این بخش خلاصه
جزوه فوق العاده هوش مصنوعی موسسه پارسه
فرمت : pdf
تعداد صفحات : 90
بهترین منبع درس هوش مصنوعی هم برای کنکور و هم برای آزمون های استخدامی
منبع اصلی سوالات سازمان سنجش
پوشش 100% مطالب کنکور دولتی
پوشش 100% مطالب آزمون های استخدامی
با یک بار خوندن درصد هر درس را بین 60 تا 100 بزنید
فوق العاده عالی و فوق العاده خلاصه یعنی خط به خط جزوه نکات کنکوریه
به نظر من اگه میخوای واسه ارشد یه دانشگاه دولتی خوب قبول بشی فقط و فقط جزوه های پارسه رو بخون هم خیلی خلاصه هس
خلاصه مدیریت مالی 1و2 ریموند پی نوpdf

دانلودفایل

خلاصه کتاب PDF مدیریت مالی 1 و 2 - نوشته ریموند پی نو- ترجمه ...mae.manstar.ir › mae › htmlTranslate this pageخلاصه کتاب مدیریت مالی 1 و 2 نوشته ریموند پی نو ترجمه علی جهانی و علی پارسیان مربوط به درس حسابداری مدیریت جلد 1 شامل فصلهای 1 -3-4-5-6-7-8-9 و جلد 2 شامل ...
خلاصه کتاب و حل تمرینات مدیریت مالی ریموند پی نو - سن فایلsnfile.com › product › خلاصه-کتاب-و-حل-تمرینات...Translate this pageشما کاربران گرامی می توانید در این بخش خلاصه ک
برای یادگیری بهتر زیست شناسی بهتر است این درس در برنامه روزانه قرار گیرد.
سعی کنید ابتدا روزنامه وار مطالب را بخوانید تا چکیده ای از مطالب را به خاطر داشته باشید.سپس برای بار دوم مطالب را عمقی تر و هایلایت شده بخوانید.
ادامه مطلب
خلاصه کتاب اقتصاد کلان محسن نظری
برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

یکی از روش‌های مفید برای خواندن کتاب‌­ها یا درس­‌های مشکل، این است که:کتاب را قبل از تسلط بر آن، به‌طور سطحی خواند و ابتدا در پی چیزهایی بود که می‌توان آنها را فهمید (نباید خود را در مطالب دشوار گرفتار کرد)؛ چون هر کتاب حاوی مطالبی است که بی‌درنگ می‌توان آنها را درک کرد و مطلب مورد نظر را تا حدودی فهمید و برای مطالعه عمیق آن آماده شد.البته سطحی خواندن اصولی دارد که باید به این اصول توجه داشت.
این اصول را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد: 
۱-
بسیاری از دبیران و مشاوران کنکور معتقدند که در دوران جمع بندی، نباید مطالب جدید خوانده شود؛
زیرا از طرفی، مهلت کمی تا زمان برگزاری کنکور باقی مانده است و عملا با این روش، حجم قابل توجهی از مطالب از قلم می افتد، و از سوی دیگر، این موضوع،هیچ اثری در نظم بخشی به مطالب مطالعه شده نداشته و تنها باعث سردرگمی داوطلب می شود. عده ای از مشاوران نیز اعتقاد دارند که داوطلب می تواند در زمان جمع بندی،مطالب جدید را هم مطالعه کند.
ادامه مطلب
چند تا پست اخرم رو دیدم !ازحدود بهمن ماه به این ور! خداییش حالم بد شدازاین حجم انرژی منفی و حس بدبختی. برگشتم عقب رو نگاه کردم و افسوس خوردم واسه خودم ! معمولا من از همه چی می نوشتم ! هم حال خوب و هم حال بد ! و انقدر مداوم می نوشتم که آرشیو هر ماه برام خلاصه اتفاقای اون ماه بود و خوندنش حس خوبی بهم میداد! خنده ها و گریه هاش واقعا شبیه زندگی بود ! 
 به عقب که برگشتم با خودم گفتم تو که انقدر بدبخت نبودی !!!! کلی اتفاق خوب هم برات افتاد که ! چرا فراموش کردی
-وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها در نگاه اول هر‌‌‌دو صفحات وب با مشابهت‌های زیاد هستند اما در حقیقت دارای تفاوت‌های ساختاری و کاربردی زیادی می‌باشند. وبلاگ و وب سایت هر دو به انتشار مطالب در فضای مجازی می‌پردازند.وبلاگ‌ها از متن، عکس و دیگر اجزا که با ترتیب زمانی (ابتدا جدیدترین مطالب) ارائه می شوند، تشکیل شده‌اند که اغلب توسط یک فرد به روز رسانی می شود. یک وبلاگ حاوی خاطرات، عقاید نویسنده و رویدادهای روزمره است.وب سایت‌ها یک صفحه وب با آدرس م
دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق دکتر دلاور

دانلود فایل

pdfketab1.blog.ir › دانلود-خلاصه-کتاب-روش-تحقیق-در-روانشناسی-و...دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق در روانشناسی وعلوم تربیتی ...برای دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق در روانشناسی وعلوم تربیتی دکتر دلاور روی دانلود فایل کلیک کنید و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...www.modirpardaz.ir › component › tags › tag › 62-خلاصه-کتاب-رو...خلاصه کتاب روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی علی ...مرجع جامع فروش مقالات ، نمونه
خلاصه‌ی کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو

دانلود فایل

دانلود رایگان خلاصه کامل کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو ...virgool.io › دانلود-رایگان-خلاصه-کامل-کتاب-انگیزش-و-هیجان-مارشال-...خوشبختانه این کتاب به فارسی هم ترجمه شده دانلود رایگان کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو.دانلود خلاصه کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو نسخه:پی دی اف و ورد با ...
خلاصه کامل کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو در قالب pdf | | ...novinfile.com › محصولات › خلاصه کت

دانلود فایل

دانلود رایگان خلاصه کامل کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو ...virgool.io › دانلود-رایگان-خلاصه-کامل-کتاب-انگیزش-و-هیجان-مارشال-...خوشبختانه این کتاب به فارسی هم ترجمه شده دانلود رایگان کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو.دانلود خلاصه کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو نسخه:پی دی اف و ورد با ...
خلاصه کامل کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو در قالب pdf | | ...novinfile.com › محصولات › خلاصه

دانلود فایل

خلاصه کامل کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو در قالب pdf | | ...novinfile.com › محصولات › خلاصه کتا
دریافتعنوان: نمونه جزوه خلاصه تفسیر سوره مبارکه طورتوضیحات: جزوه خلاصه تفسیر برای آزمون ارشدبا سلام با توجه به اینکه در منابع کنکور ارشد سال 99 تغییراتی صورت گرفته و داوطلبان فرصت کمی برای خواندن منابع اصلی به علت حجم بالا دارند، و با توجه به سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد و تدوین جزوات مناسب خلاصه شده، تصمیم به خلاصه منابع جدید گرفته شده که یک نمونه از خلاصه تفاسیر ارائه گردیده است.
یکی از امکانات مفید سرویس بلاگ بیان ، نشانه مطالب هست . شما با استفاده از نشانه مطالب می تونید یک سری از مطالب رو در یک جای دیگری از وبلاگتون نمایش بدید !
مثلا شما یک سری مطالب دارید که دوست دارید بیشتر جلو چشم مخاطب باشه و داخل بخش جداگانه ای بنام مهمترین مطالب باشه ، استفاده از نشانه مطالب مشکل شما رو حل خواهد کرد .
اما برای استفاده تمام و کمال از نشانه مطالب باید تا حدودی به زبان های نشانه گذاری مثل اچ تی ام ال و سی اس اس آگاهی داشته باشید ولی
امروز اکانت ایسنتاگرام یا به قول خودمون اینستام را حذف کردم
آسوده شدم
خیلی وقت گیره مدام مدل لباس ،مدل طلا، مدل غذا ، مدل شال و روسری ، خونه ، ماشین ، رقص دونفره عروس وداماد ، رقص چاقوی کیک خواهر داماد، رقص مادرشوهر با عروسش، خواندن عروس برای داماد (این چی بود مد شد) خلاصه هزارتا فیلم هر روز آدم میبینه و هزارتا عکس ی دفعه میبینی 3-4ساعت وقت گذروندی و 1000 تا اسکرین گرفتی که چی؟ ی وقتایی باعث حسرت آدم هم میشه
دیگه امروز حالم بهم می خورد مخصوصا اینک
خنده دارترین مطالب طنز و با حال
مطالب طنز و خنده دار همیشه در بین سایر مطالب سرگرمی طرفداران بیشتری دارد به همین دلیل در این سری از مطالب طنز و خنده دار جدیدترین جوکهای باحال و طنز نوشته های خنده دار را برایتان گردآوری کرده ایم تا لحظات خوشی را کنار ما تجربه کنید.
سه تا برادر می خواستن مرغداری بزننیکی شون لجباز بودهبهش می گن:تو شریک نیستی!میگه:به ارواح عمه اگه شریکم نکنین پرورش روباه میزنم بغلش
زن و شوهر دعواشون میشه زن
فردا آخرین امتحانه 
نمیدونم چرا انقدر امتحانای من دیر تموم میشه همیشه؟ ولی به هرحال فردا که تموم شه خیلیا رو زخمی میکنم :)
برنامه ام اینجوریه که بعد امتحان مستقیییییم بیام خونه چهار پنج ساعت بخوابم، بعدشم که بیدار شدم میشینم فصل دو سریالی که تازه کشفش کردم(پیکی بلایندرز) کامل نگاه میکنم.خلاصه روزی یه فصل  نگاه میکنم و آخر هفته هم که فصل جدید استرنجر ثینگز و انتظاری که به سر میاد... بله شما دارید با کسی صحبت میکنید که نود درصد وقت بیکاریشو سری
جدیدا خیلی زیاد با خودم حرف میزنم مخصوصا درس خوندنی.
همین که کتاب رو میذارم جلوم، همه اش چرت و پرت میاد به ذهنم، از خاطرات دوران بچگیم گرفته تا مکالمه ی چند دیقه قبلم، حتی برنامه های چند ساعت بعدم. خلاصه این که توی لحظه نیستم. تو هپروتم. شبیه شب های امتحان که اصلا نمی خوابی و سر امتحان هم فقط سوالا رو نگاه می کنی و اصلا نوشتنت نمیاد. حتی اگه بلد باشی، حال نداری بنویسی. خلاصه که این روزا دارم گند می زنم. امتحان ندارم ولی نمی تونم کارام رو انجام بد
بسمه تعالی
سلام
با عرض پوزش به علت تاخیر بوجود آمده در بارگذاری مطالب (پرسمان حقوقی)به دلیل؛کسالت و بیماری که عارض بنده گشته مدتی قادر به مطالعه و بارگذاری مطالب نیستم،لذا به محض اینکه از بیماری فارغ گردم سریعاً نسبت به ارائه مطالب حقوقی اقدام خواهم کرد.
1- با توجه به شرایط خاص بوجود آمده و لزوم آموزش از راه دور، مطالب درس خلاصه تر و در قالب ویدئو و pdf در بخش "مطالب  درس مقاومت مصالح 1" قرار گرفته است.
2- اطلاعیه های درس را به طور مستمر از این بخش سایت پیگیری کنید.
3- تا اطلاع بعدی، دوشنبه های هفته های زوج، ساعت 10-11، جلسه آنلاین برگزار خواهد شد (حضور و غیاب انجام خواهد شد). لینک ورود به جلسه: https://webinar2.qiet.ac.ir/rqwr7ldkvqcb
4- جلسات آنلاین اختصاص به تدریس قسمتی از مطالب درس که فرمت pdf آن در سایت وجود دارد (اما وید
خلاصه ای از کتاب "یخی که عاشق خورشید شد" اثر رضا موزونی :

زمستان تمام شده و بهار آمده بود !تکه یخ کنار سنگ بزرگ جای خوبی برای خواب داشت از میان شاخه های درخت نوری را دید با خوشحالی به خورشید نگاه کرد و با صدای بلند گفت:سلام خورشیدمن تا الان دوستی نداشته ام با من دوست می شوی? خورشید گفت:سلام اما....یخ با نگرانی گفت: اما چی?! خورشید گفت: "تو نباید به من نگاه کنی !باور کن من دوست خوبی برای تو نیستم .....اگر من باشم تو نیستی ! می میری می فهمی ؟!یخ گفت: چ
همه چیز از یک ملاقات شروع شد، از یک نگاه، با همان نگاه اول احساس کردم که تمام وجودم او را می خواهد- بین خودمان باشد گند بزنند به این احساس حاصل از یک نگاه، به کسی بر نخورد ها! با یک نگاه وقتی تمام وجودت یکی را خواست یعنی یک جای تمام وجودت لنگ می زند-.
ادامه مطلب
سلام خدمت همراهان گرامی وبلاگ روستای تاریخی آلتین کش!به دلایلی بنده دیگر در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت ندارم و لطفا اگر مطلبی دارید در مورد روستا حتما در این وبلاگ برای من ارسال کنید.مخصوصا مطالب تاریخی که جنبه ی مطالعه داشته باشند.نوشتن مطالب در وبلاگ حداقل برای دانش آموزان و محققان میتواند مفید باشد.
با تشکر،
ادمین
خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان

دانلود فایل

www.ghatreh.com › news › خلاصه-کتاب-تئوری-حسابداری-مالی-دیگانخلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 ص - قطره۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 ص خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 صchr(8230) جزییات بیشتر / دانلود نو.acc711.rozblog.com › Catgoryتئوری حسابداریفایل پاورپوینت لاتین کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان فصل8 ... خلاصه فصل 7 تئوری حسابداری بلکویی-- رعایت
 نگاه مکعبی یا شش جهتی یک اصطلاح است.
یعنی آدم هر عملی را که می‌خواهد انجام بدهد، از چند جهت به آن نگاه کند.
ما آدم‌ها معمولا از همان یک جهتی که اول به ذهنمان میاید، کاری را انجام می‌دهیم یا نمی‌دهیم.
ولی در نگاه مکعبی سعی می‌کنیم از چند زاویه‌ی دیگر هم به قضیه نگاه کنیم.
مثلا دوست دارم فلان چیز را به دوستم بگویم.
نگاه مکعبی می‌گوید: اثراتش را هم بررسی کن!
اگر بگویی، اثراتش و عواقب آن چیست؟
شاد می‌کند یا ناراحت؟
یا مثلا رفتار یکی ناراحتم می
در این ویدئوی آموزشی طریقه جابجا کردن باکس های قالب پیش فرض بیان به نام: ستون از قبیل موضوعات ، کلمات کلیدی ، مشخصات وبلاگ، پربازدیدترین مطالب، محبوب ترین مطالب، پر بحث ترین مطالب، باکس های آرشیو و... رو یاد میگیرید.
تضمین یادگیری: 100%

ادامه مطلب
1- با توجه به شرایط خاص بوجود آمده و لزوم آموزش از راه دور، مطالب درس خلاصه تر و در قالب ویدئو و pdf در بخش "مطالب  درس مقاومت مصالح 1" و سامانه آفلاین آموزش مجازی دانشگاه قرار گرفته است.
2- اطلاعیه های درس را به طور مستمر از این بخش سایت پیگیری کنید.
3- تا اطلاع بعدی، یکشنبه های هفته های زوج، ساعت 11:30-10، جلسه آنلاین برگزار خواهد شد (حضور و غیاب انجام خواهد شد). لینک ورود به جلسه: https://webinar2.qiet.ac.ir/rqwr7ldkvqcb
4- جلسات آنلاین اختصاص به تدریس قسمتی از مطالب درس
نگاه مکعبی یا شش جهتی یک اصطلاحه؛ یعنی آدم هر عملی رو میخواد انجام بده، از چند جهت بهش نگاه کنه...
ما آدما معمولا از همون یک جهتی که اول به ذهنمون میاد کاری رو انجام میدیم یا نمیدیم، ولی در نگاه مکعبی سعی میکنیم از چند زاویه ی دیگه هم به قضیه نگاه کنیم.
مثلا دوست دارم فلان چیز رو به دوستم بگم،
نگاه مکعبی میگه:
اثراتش رو هم بررسی کن، اگه بگی، اثراتش و عواقبشش چیه؟ 
شاد میکنه یا ناراحت؟ 
یا مثلا رفتار یکی ناراحتم میکنه‌، تو ذهنم اول میگم: 
قطع راب
 گرچه این مطلب رو پس از آروم و قرار کرفتن اون همه تکاپو و میانه های شیفت شبی که وارد هفتم بهمن شده مینویسم ولی امروز از آن روزهای خوب بود :)
از آن روزهایی که دوباره کلی انگیزه و حس خوب میگیری برای ادامه و دویدن...
بعد از تموم شدن شیفت شب ، مستقیم رفتم بیمارستان جدیدی که دو روز پیش تماس گرفته بودن که امروز برای مصاحبه برم! از بیمارستان هایی که همیشه دوست داشتم اونجا‌کار کنم .:) 
بعد از رسیدن دیدم این فقط من نیستم که دعوت به مصاحبه شدم ، چون قبلش فکر
دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق دکتر دلاور

دانلود فایل

خلاصه کتاب روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی ...www.modirpardaz.ir › 464-روش-تحقیق-دلاورخلاصه کتاب روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی تالیف دکتر علی دلاور. ... گام 4: پس از پرداخت موفق، به حساب کاربری وارد شوید و فایل را دانلود نمایید.
دانلود رایگان جزوه و خلاصه کتاب روش تحقیق دکتر دلاور : u ...www.reddit.com › user › azfile › comments › دانلود_را...۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - جزوه و خلاصه کتاب روش تحقیق دکتر دلا
دریافتعنوان: نمونه جزوه خلاصه تفسیر سوره مبارکه طورتوضیحات: جزوه خلاصه تفسیر برای آزمون ارشدبا سلام با توجه به اینکه در منابع کنکور ارشد سال 99 تغییراتی صورت گرفته و داوطلبان فرصت کمی برای خواندن منابع اصلی به علت حجم بالا دارند، و با توجه به سابقه شش سال تدریس در دوره های آمادگی ارشد و تدوین جزوات مناسب خلاصه شده، تصمیم به خلاصه منابع جدید گرفته شده که یک نمونه از خلاصه تفاسیر ارائه گردیده است.
گیلکی بیش از آنکه متعلق به گیلان باشد، متعلق به استان مازندران است! گیلکی «تنها» زبان بومی استان مازندران محسوب می‌شود این درحالی‌ست که در استان گیلان علاوه بر گیلکی، تالشی نیز یکی از دو زبان بومی این استان حساب می‌آید. همچنین گیلکی تنها در دو استان گیلان و مازندران خلاصه نمی‌شود! جوامع کوچکتری از استان‌های همجوار نظیر گلستان، سمنان، تهران، البرز و قزوین نیز به این زبان سخن می‌گویند و اکثریت آنان زبان خود را «گیلکی/گلکی/گیلیکی» می‌نا
خلاصه کتاب اقتصاد خرد دکتر محسن نظری
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود خلاصه کتاب اقتصاد خرد دکتر محسن نظری

اقتصاد خرد: دکتر محسن نظری ( خلاصه کتاب اقتصاد خرد دکتر محسن نظری ) : فهرست مطالب مقدمه: ۱) تعریف علم اقتصاد ۲) تقسیم بندی علم اقتصاد به اقتصاد خرد و ... کاملترین خلاصه کتاب اقتصاد کلان دکتر محسن نظری 333 نکته مهم خلاصه کتاب اقتصاد خرد ((دکتر محسن نظری)) دسته بندی: جزوات» علوم اقتصاد تعداد مشاهده: 318 مشاهده فرمت فای
دیروز 8:30 صبح شیفتم تموم شد و به سمت خونه پرواز کردم.
اندک مسیری با متروی جان رفتم و دیدم که نه نمیتونم!
کلی وسیله همراهم بود و من نیز خسته واندک خوابالود.
اصلا یکی از دلایلی که به ازدواج و تشکیل خانواده راغبم همینه!!  
یکی باشه بیاد دنبالم وظیفه خطیر حمل وسایلم بندازم گردنش!
چی میگفتم؟؟؟......آهان بله خلاصه سوار تاکسی شدم و خانوم و اقایی نیز صندلی عقب نشسته بودن
جلو نشستم ومنتظر...
راننده هم کماکان داد میزد که ....... یه نفر!
یکم اینور نگاه کردم اونور
سلام
به دلایلی پایان عمر این وبلاگ رسیده است و به زودی حذف می‌شود!
مطالب قبلی و همچنین مطالب جدید‌تر در باب نویسندگی، به یاری خدا در این وبلاگ (halazun.blog.ir) نوشته می‌شوند؛ البته بعداز ماه مبارک رمضان.
اگر احساس می‌کنید که مطالب برای‌تان مفید بود، می‌توانید آن وبلاگ را دنبال کنید.
پایان
دوستان عزیزی که در رابطه با کم شدن فعالیت سایت سوال پرسیده بودند:
چون در ماه محرم ماه شور و عزاداری هستیم برای رسیدگی به سایت و فعالیت های آن به دلایلی نظیر هیئت و..... وقت کم می اوریم.
خلاصه کتاب حقوق مدنی 1 برگرفته از کتاب اشخاص و محجورین دکتر صفایی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 65حجم فایل: 507قیمت: 15000 تومانبخشی از متن:خلاصه کتاب حقوق مدنی 1 برگرفته از کتاب اشخاص و محجورین دکتر صفایی
تعداد صفحات : 65
فرمت : Pdf
بسیار کامل در 320 قسمت یا
320 نکته امتحانی یا
320 پاراگراف یا
320 تعریف
پوشش 100% مطالب امتحان
بسیار مناسب برای مطالعه
بخش بندی منظم

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
>
در این پست میخوایم تمامی مطالبی رو که قبلا گفتیم رو مرور بکنیم و  تمامی مطالب رو بصورت کامل در یکجا و در یک نگاه ببینیم.
فتوشاپ بهترین برنامه‌ای است که می‌توان برای ویرایش عکس‌ها مورد استفاده قرار داد؛ اما ممکن است در اولین استفاده کمی گیج‌کننده به نظر برسد. در هر حال این برنامه‌ای است که برای افراد حرفه‌ای طراحی شده است.
ادامه مطلب
نگاه تو ، برای من تمام عاشقانه هاستو حال من ، حال خوش ترانه هاستتو آمدی به این تنم ، چو جان تازه آمدیهوای تو برده مرا ، چه بی بهانه آمدینگاه کن ببین که من ، چگونه بی قرار توپرسه به کوچه ها زدم ، به شوق خاطرات تونفس درون سینه ام ، حبس شد و تو میرسیمنم که چشم می شوم ، خیره به قاب اطلسی
عید فطر، آخر ساعت کاری:
آقای صادقی میخواست از در بره بیرون. جلوش ایستادم و چارچوب در رو پوشش دادم.
سینه سپر کردم و گفتم: عیدی بده! من عیدی میخوام.
صادقی- به من چه که عیدی میخوای! نمیدم.
- نمیذارم بری تا عیدی ندی من عیدی میخوام.
خلاصه به زور 5 هزارتومن عیدی ازش گرفتم.! :)
برگشتم توی بخش. جلال داشت آماده میشد که بره. خیلی هم عجله داشت. سوئیچش رو میز بود. برداشتمش.
- جلال، عیدی بده!
جلال- برو ببینم بچه پررو!
- باید بدی وگرنه نمیذارم بری.
سوئیچشو گرفتم ت
یک مشکل قدیمی که سالها با من است دیر خوابیدن است. خیلی مطالب متنوع در مورد مضرات این موضوع خوانده ام و سعی کردم با این موضوع بدنم را به زود خوابیدن اجبار کنم ولی متاسفانه به توافقی نرسیدیم.
مشکل بعضی از دوستان اینه که خوابشون نمی بره ولی مشکل من اینه که نمی خوام بخوابم!
متاسفانه هیچ دکتری هم نمی تونه این درد مرا دوا کنه
خلاصه که شب بیداری هم دنیایی داره

کاربران و دانشجویان گرامی محتوای این فایل بهترین و کاملترین خلاصه و سوالات چهار گزینه ای کتاب معارف اسلامی 1 , 2 شامل نکات مهم می باشد.خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1 و 2
که در قالب فایل PDF بصورت زیبا و منظم تهیه و تنظیم شده است.
دانلود کامل ترین خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1 و 2دانلود خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1 و 2
خلاصه کتاب معارف اسلامی 1
فرمت این محصول PDF  می باشد
تعداد نکات : 255
تعداد صفحات خلاصه : 30
مربوط به دانشگاه پیام نور و دان
سلام عزیزان. خیلی خوش اومدین.
ان شاء الله کم کم ، تمام مطالب خداشناسی از کتاب فوق العاده ارزشمند دانشنامه قرآن و حدیث رو میزارم رو سایت.
تمام مطلب این وبلاگ ، نه یک واو کمتر و نه یک واو بیشتر ، از جلد 5 دانشنامه قرآن و حدیث هست.

مطالب رو به ترتیب طبقه بندی موضوعی بخونید.
طبقه بندی موضوعی پایین صفحه هست.
بر اساس شماره ، مطالب رو بخونید.
«... به اعتقاد من ٰدنیا تنها یک بخش است، دنیای اغنیا و در حاشیه آن توده ای از زباله های آلوده آن به نام دیگران!
از ماهیت اصلی روح چیزی نمی دانم، اما این را کاملا فهمیده ام که روح از کدام بخش بدن تا مرز انهدام سقوط میکند،
از نقطه سیاه رنگ و ریزی در مردمک چشم...
و اینکه نگاه انسان ها،از نگاه گرگ ها نیز ناپایدارتر است و آنچه در نگاه انسان ها دیده میشود، به مراتب وحشتناک تر از نگاه گرگ هاست...»
کریستین بوبن -  دیوانه وار
ادامه مطلب
خلاصه مدیریت دولتی نوین آون هیوز

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsمعرفی و خلاصه کتاب مدیریت دولتی نوینhttps://vpb.um.ac.ir › ...Translate this pageمعرفی و خلاصه کتاب مدیریت دولتی نوین ... نویسنده معتقد است الزامات متعددی مدیریت دولتی را دستخوش دگرگونی و تحول کرده است، حمله به بخش ... مولف: آون هیوزخلاصه سه فصل اول کتاب مدیریت دولتی نوین اون هیوز - پویا ظفریmodiriyatpoya919.blogfa.com › postTranslate this pageباسمه تعالی خلاصه کتاب «مدیریت دولتی نوین، آون هیوز»، فصل اول تا سوم فصل
خاطره از قدیس تا قدیس واقعی
خاطره : از قدیس تا قدیس واقعی

خاطره از قدیس تا قدیس واقعیاولین بار از زبان یک مجاهد واقعی -که خانم هم بود- با این کتاب آشنا شدم.خیلی هم مشتاق شدم که این کتاب رو بخونم.
کتاب رو تهیه کردم، هرچه بیشتر می خوندم به امیرالمومنین علیه السلام بیشتر علاقه پیدا می کردم، نه اینکه با ایشون غریبه باشم ولی، تا بحال از نگاه یک مسیحی به مولایم نگاه نکرده و نیندیشیده بودم.خلاصه شیفته ی این رمان شدم.
خیلی اوقات در جمع های فامیل و یا ه
وقتی بعضی چیزارو نمیبینمو انتخاب میکنم که نگاه نکنمبیاد می اورم و بعد از خودم میپرسم حسم چیه؟!و میگم شبیه اینکه به زخمت نگاه کنی و یاد دردت بیفتیاما مطمئنی جای زخم هم خوب میشه مثل همیشه

به پشت سرت که نگاه نکنی.حس میکنی دور شدی خیلی دور
و همین حس خیلی چیزا رو تسکین میده
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 تالیف دکتر غلامحسین جوانمرد در 55 صفحه شامل هفت فصل حاوی نکات مهم و کلیدی منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مناسب جهت مرور سریع درس و آمادگی برای آزمون می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است.
مطالب خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 جوانمرد در 7 فصل گردآوری و تدوین شده‌اند که عناوین‌شان به
ولی من از هیچ‌کاری نکردن لذت می‌برم. از نشستن و نگاه کردن. نگاه کردن و فکر کردن. نگاه کردن و کتاب خوندن. از دیدن لذت می‌برم. از نشستن پشت پنجره‌ها و دیدن هرچی که از پشتشون میشه دید، هرچیزی که طبیعت و شهر نشونم میدن. وقتی توی اتوبوس میشینم و پنجره‌ها رو باز می‌کنم، کتاب روی پام میذارم و هر از گاه از بین خطوط سرم رو میگردونم تا تصاویر گذرا از کنارم رو نگاه کنم. خیلی وقت‌ها آرامش رو اینطوری پیدا‌ می‌کنم و تمام مدت لبخند می‌زنم. 
1️⃣ تصور غلط بسیاری از دانش آموزان این است که برای یادگیری بهتر و دقیق تر و کسب نمرات خوب در امتحانات مطالب را باید با سرعت خیلی کم مطالعه کرد. این مسئله که یادگیری مطلوب نیازمند تمرکز است، غیر قابل انکار است اما اگر سرعت مطالعه شما کمتر از سرعت مطلوب باشد، تمرکز شما کاهش پیدا کند. 
2️⃣  برای اینکه بتوانید دروس را با کیفیت مطلوب یاد بگیرید، باید با سرعت مطلوب مطالعه نمایید. این سرعت در افراد مختلف متفاوت است.بنابراین باید سرعت مطالعه خود را
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
سلام همراهان گرامی 
مدتی بود وبلاگ را به روز نکرده بودم و مطالب جدید در زمینه های حقوق بانکی اعم از رای دادگاه و بخشنامه های جدید بانک مرکزی و نظریات حقوقی در طرح و پیگیری دعاوی علیه بانکها در وبلاگ منتشر نکرده بودم اما در کانال دعاوی بانکی در تلگرام در خدمت هموطنان بودم زین پس سعی میکنم همزمان با انتشار مطالب در تلگرام در وبلاگ هم مطالب منعکس گردد
ارادتمند _حمیدرضا یوسفی نژاد
روش های کاهش اضطراب امتحان
بهترین راه برای کاهش اضطراب در ایام امتحانات زدن تقویم امتحانات به دیوار اتاقه چون برگزاری امتحانات در دانشگاه مثل دوران دبیرستان شکل منسجمی نداره و آزمون‌ها در تاریخ‌ها و ساعات پراکنده برگزار می‌شن.همچنین سعی کنید تو ایام فرجه‌ها به خوبی برای امتحان آماده بشین و مطالب رو برای شب امتحان نذارین و برای ایام امتحانات برنامه از پیش تعیین شده‌ای داشته باشین.  دانشجوها می‌تونن تو یکی از شبکه‌های اجتماعی که حضور
بسم الله الرحمن الرحیم 
انشالله قرار است که خلاصه ای از مطالبی که استاد بزرگوار قرآن حاج آقای اخوت در مسجد الزهرا(س) برقرار کرده اند ، در این مکان قرار داده شود.
پ ن : صلوات  
پ ن ۱ : این مطلب همیشه در ابتدای وبلاگ میباشد برای مطالعه مطالب جدید به پست پایین این مطلب رجوع کنید.
آخرای سوم راهنمایی که بودم با نسیم قرار گذاشتیم که یه وبلاگی بزنیم و یه سری بخش‌ها داشته باشه و یه سری مطالب بنویسیم توش. یه روزی بعد نماز صبح نشستم یه مطلبی نوشتم و خیلی خوب دراومد. از اون به بعد هر وقت می‌خواستم چیزی بنویسم و هی خوب نمی‌شد می‌ذاشتمش صبح‌ها بعد نماز می‌نوشتمش و خوب می‌شد.امروز صبح اتفاقی نوشتنم اومد. این بود که پست قبلی خیلی حماسی و پر از ناله شد. :)) در حالت عادی شاید انقدر ناله نداشته باشم برای کردن. عذرخواهی می‌کنم خلاص
خلاصه کتاب کلام جدید یوسفیان +pdf
دانلود خلاصه کتاب کلام جدید+pdf نوشته دکتر حسن یوسفیان خلاصه کتاب کلام جدید حسن یوسفیان ( چکیده فصول کتاب ) مناسب برای مرور سریع و شرکت در آزمون نکات مهم ، کلیدی و امتحانی ****** همچنین دانلود کنید: خلاصه کتاب آموزش کلام اسلامی ج1+pdf خلاصه کتاب ...
دریافت فایل
سلام. گروه علمی مدرسه معصومیه (ع) قم، مطالبی را آماده کرده اند تحت
عنوان "روش تحصیل حوزوی در نگاه رهبر انقلاب".  در این جلسات ابتدا به بیان تاریخچه اینگونه
بحث های روش تحصیل می پردازند، سپس بیان می دارند که مخاطب این بحث ها کدام گروه
طلبه ها هستند و اینکه برای این جلسات از چه منابعی استفاده شده است.
تمایز این جلسات از منابع دیگر اول جامعیت این نگاه است که نظرات و
کتب پیشین به خوبی بررسی شده اند و به یک دیدگاه جامع و درستی رسیده اند و دوم،
ارایه م
خلاصه مبانی بیهوشی میلر ۲۰۱۱ - فروشگاه کتاب پزشکی
خلاصه مبانی بیهوشی میلر ۲۰۱۱. ترجمه: افسانه برآبادی، فهیمه دهفولی، شهاب حسینی; مقدمه و نظارت: دکتر دارویش ابطحی; سال انتشار: 2011; انتشارات: اندیشه رفیع ...
کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلر
کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلراثر رابرت استولتینگ، رونالد میلر، امید مرادی‌مقدم، ولی‌الله حسنی، فاطمه گودرزی، آرزو شاهسواری بوده و چاپ 1 آن در سال 1389 توسط ...
چاپ کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلر
کتابی که پیش رو دار
دانلود ای کاش نگاه تو نگاه گذری بود سعید براتی
برای امروز اهنگ جدید و عاشقانه سعید براتی بنام ای کاش نگاه تو نگاه گذری بود برای علاقمندان قرار داده می شود, برای دانلود ای کاش نگاه تو نگاه گذری بود سعید به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن اهنگ ای کاش نگاه تو نگاه گذری بود
ادامه مطلب
"نگاه مکعبی" چیست ؟ 
نگاه مکعبی یا شش جهتی یک اصطلاحه. یعنی آدم هر عملی رو میخواد انجام بده، از چند جهت بهش نگاه کنه. 
ما آدما معمولا از همون یک جهتی که اول به ذهنمون میاد کاری رو انجام میدیم یا نمیدیم. ولی در نگاه مکعبی سعی میکنیم از چند زاویه ی دیگه هم به قضیه نگاه کنیم.
مثلا دوست دارم فلان چیز رو به دوستم بگم.
 نگاه مکعبی میگه:
 اثراتش رو هم بررسی کن. اگه بگی، اثراتش و عواقبشش چیه؟ شاد میکنه یا ناراحت؟ 
یا مثلا رفتار یکی ناراحتم میکنه. تو ذهنم ا
احتمالا از تاثیرات زیاد درس خوندنه این پست ولی یه نکته علمی میگم و فضا رو پوکر ترک میکنم:)اونایی که ورزش حرفه ای میکنن از جمله دوندگان حرفه ای بیشتر در معرض استئوآرتریت زانو و هیپ قرار دارن:)خلاصه بگم که کاش زودتر بقول سیستول مضرات ۷:۳۰مورنیگ و کلاس و خلاصه این چیزارم کشف کنن :) جدا واسه سلامتی ضرر داره شدید:)پ.نون:دوستم کادوی تولد یه قاب بهم از عکسمون ک فقط من توش بد افتادم-_-از این رفقا خلاصه:)
بیا در ساحل قدم بزنیم. باد می وزد. به دریا نگاه کن. کودکان سه ساله در حال خفه شدن. دارند به سوی ساحل می آیند. برو به سمتشان. بگذار بمیرند. عکس بگیر. میتوانی شنا کنی. نه؟ خوب پس بیا روی آب راه برویم. تند تر. به پایین نگاه نکن، غرق می شوی. قبلی هم همین کار را کرد. بالا را نگاه کن. آفرین. می بینیش؟ میدرخشد، دود میکند، بدون صدا. جلوی پایمان به سطح آب برخورد کرد. چند چمدان. تکه هایی از آدم ها. نه، ناراحت نشو. اگر این ها را نمیزدند که جنگ تمام نمیشد. نه، پایین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها