نتایج جستجو برای عبارت :

سوال دین و زندگی دهم انسانی میان ترم نوبت اول

نوبت دهی از بیمارستانها, 
نوبت دهی از بیمارستانها از تمام بیمارستانهای مورد نیاز شما در زمان دلخواهتان نوبت میگیریم 
کافیه تماس یا تلگرام پیغام گذارید 09148045964
نوبت دهی از بیمارستانها,
اگر وقت یا دسرسی به اینترنت ندارید نوبت گیری از بیمارستان ها رو به ما بسپارید
نمونه سوالات ریاضی نهم با جواب

نمونه سوالات ریاضی نهم نوبت دوم با جواب pdf
نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم با جواب 98
نمونه سوالات ریاضی نهم فصل به فصل با جواب
نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم با جواب 97

نمونه سوالات ریاضی نهم خرداد 97 با جواب
نمونه سوال نهم ریاضی
نمونه سوالات ریاضی نهم خرداد ۹۸
نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم با جواب 96

نمونه سوالات ریاضی نهم با جواب (جهت دانلود کلیک کنید)
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
نمونه سوالات علوم نهم 99

نمونه سوالات علوم نهم ۹۸
نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل با جواب 99
نمونه سوالات علوم نهم فصل اول با پاسخ
نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل با پاسخ

نمونه سوال علوم نهم نوبت دوم با جواب
نمونه سوال علوم نهم نوبت اول با جواب 99
نمونه سوال علوم نهم نوبت دوم با جواب 1399
نمونه سوال علوم نهم فصل اول
نمونه سوال بخش زیست علوم نهم همراه با پاسخ - نمونه آزمون و علوم تجربی نوبت اول ودوم هفتم ، هشتم و نهم و گاهی دروس دیگر - متوسطه دوره ا
دانلود نمونه سوال قرآن هفتم با جواب
نمونه سوالات نوبت اول و نوبت دوم
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : قرآن | موضوع : نمونه سوالات | نویسنده : کانون قلم چی
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هفتم

ادامه مطلب
سوالات انگلیسی نهم با جواب

نمونه سوال زبان نهم درس 1و2و3 با جواب
نمونه سوال زبان نهم درس 1و2 با جواب
نمونه سوال زبان نهم درس 1 با جواب
نمونه سوال زبان نهم درس اول با جواب

نمونه سوال زبان نهم درس 2 با جواب
نمونه سوالات زبان نهم نوبت دوم با جواب 96
نمونه سوالات تستی زبان نهم با جواب
تست زبان انگلیسی نهم با جواب

سوالات زبان انگلیسی نهم

نمونه سوال زبان نهم درس اول
نمونه سوال زبان نهم درس 1و2و3 با جواب
نمونه سوال زبان نهم نوبت دوم 97
نمونه سوال زبان نهم
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
اطلاعیه /بروز رسانی(شماره 2)با توجه به برودت هوا و احتمال یخبندان معابر و جاده ها ، فردا سه شنبه ۲۴ دی ماه وضعیت تعطیلی مدارس به این شرح می باشد.#نواحی یک و دو : مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#سلماس:مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#تکاب: مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#سردشت:مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#خوی: مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#نقده:مدارس ابتدایی شهری و
قولنج‏:(Colitis) واژه یونانى، تازى شده آماس سخت روده بزرگ یا درد و دل‏پیچه‏ى روده‏اى است سپس واژه همگانى شده و بر هر درد دل‏پیچه‏اى آدمیان و یا از آماس آپاندیس یا روده‏ى كور یا آماس سخت كلیه و یا جز آن آمده است. پزشكان كهن نتوانستند میان آنها تفاوتى بگذارند، [...]
این نوشته قولنج چیست تعریف و تحقیق در این باب برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
من خیلی میترسم ...میترسم این روزا بگذره ...
جوونیام بگذره .‌‌‌‌...
جوونیات بگذره ...
تو به غصه و صبر ‌‌‌...
من به خستگی ...
آره ....هعی ...
دلم رفت و نیومد از اونجایی که تویی ....
قراره این روزایی که بهترین روزای عمرمونه ...
اینطوری تموم شه؟
با این کارای سخت ...با این بی حوصلگی ...؟؟؟
پس نوبت ما ...کی میرسه؟
چرا ما باید باهمه فرق داشته باشیم؟
یه بار بزن زیر قاعده و قانونامون...
گوشی رو بردار و یه زنگ بزن ...
بگو نوبت ما ...کیه؟
قول میدم بعد شنیدن جوابت هیچی نگم ...
ف
باسلام ، با توجه به پیش رو داشتن امتحانات نوبت اول
بنا به تصمیم مدرسه و به جهت کمک به دانش آموزان پیرامون داشتن فرجه بیشتر برای مطالعه دروس امتحانی قرار بر این شد که امتحان نوبت اول درس تفکر و سواد رسانه ای یک هفته قبل از برنامه امتحانی گرفته شود.
به همین منظور هفته آینده 1 دی ماه 98 امتحان نوبت اول درس تفکر تا صفحه 62 گرفته خواهد شد.
به دیگران اطلاع دهید
موفق باشید
در این مطلب به نقد و بررسی قابلیت های افزونه نوبت دهی و رزرواسیون bookly می‌پردازیم؛ با استفاده از افزونه بوکلی امکان فروش بلیط مسافرتی، بلیط سینما، انواع رزرواسیون و نوبت دهی برایتان فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر از افزونه نوبت دهی بوکلی ما را همراهی کنید.
  افزونه نوبت دهی bookly با بیش از 28 هزار فروش موفق
چرا نیاز به استفاده از افزونه نوبت دهی و رزرواسیون bookly داریم؟
 افزونه نوبت دهی و رزرواسیون bookly دارای امکانات و ویژگی های فراوانی است ک
برنامه امتحانات نوبت اول آموزشگاه به دانش آموزان ارائه شد. امتحانات طبق دستورالعمل اداره ذیربط از 7 لغایت 25 دی ماه برگزار می گردد. امید است با تلاش دانش آموزان عزیز و حمایت خانواده های گرامی در پایان برای یک یک دانش آموزان توام با موفقیت باشد برنامه امتحانات نوبت اول
نام درس
فعالیت های انجام شده (تدریس) 
فعالیت های خواسته شده (تکلیف) 

عربی
تدریس فصل 4
امتحان نوبت اول شفاهی هفته دیگر

علوم تکمیلی
پلوکوپی داده شده تا سوال 10 حل شد
تا سوال 20 پلوکوپی حل شود

هنر
آموزش گل شاه عباسی
برای هفته دیگر نقاشی گل آورده شود

فیزیک
تدریس فصل 6 کتاب وزارتی
برای هفته دیگر 20 تبدیل انرژی بنویسید

نمونه سوال نوبت دوم زبان انگلیسی دهم
وب درس        نمونه سوال زبان, نمونه سوال زبان دهم, نمونه سوال زبان یازدهم

سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! در این مطلب نمونه سوال نوبت دوم زبان انگلیسی دهم رو برای شما قرار دادیم ! این نمونه سوال مثل همه ی نمونه سوال ها نیست که یکی دو صفحه باشه ! خودش مثل یه کتاب سوالات زبان دهم هست و از تک تک مطالب و قسمت های مطالب درس به درس سوال طرح شده ! یعنی اگه کتاب رو خوب بخونین و این نمونه سوالات رو هم بخونین و جواب ه
برای شهروندان تهرانی که از صف های طویل معاینه فنی خسته شده اند سایت نوبت گیری انلاین توسط شهرداری ایجاد گردیده است در این سایت پس از ورود با تصویر زیر مواجه میشویم و در قسمت زیرین آن قابلیت انتخاب نوبت دهی اینترنتی و استعلام گواهی معاینه فنی دیده میشود

دیروز از مرکز مشاور زنگ زدن رو گوشیم
همون مرکز مشاوری که مشاور اول بود و ما چند سال مثل بز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! می رفتیم اونجا
گوشی رو برداشتم
میگه چرا نوبت داشتی نیومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم من؟؟؟؟؟؟؟؟
میگه بله
همکارش از اون طرف میگه آقا بود نوبت گرفت
منشی پافشاری میکنه که به مرحوم بگو چرا نیومده!!
گفتم ببخشید خودتون زنگ بزنید!!
شماره خواست که دادم
ساعت سه و نیم بود زنگ زدن
مرحوم برای ساعت سه نوبت گرفته بوده و نرفته!!

ادامه مطلب
زنگ
درس

اول
ریاضی
حل تمرین از نامگذاری زوایا
سوال 5 تا 10 صفحه 59 و 60 کتاب تکمیلی در کتاب ، صفحه 62 سوال 13

دوم
سبک زندگی
تدریس تا صفحه 70
حل تا صفحه 75 ، تشکیل گروه برای پژوهش

سوم
شیمی
تدریس مقداری از درس 4
دانلود جزوه فصل 4 ارز سایت همگام و نوشتن ان در جزوه (یا پرینت)

چهارم
فارسی
تدریس تا صفحه 54 کتاب تکمیلی
انشا از یکی از سه موضوع نوبت-صندلی-اگر شاعر بودم در دفتر انشا نوسته شود ، چهار درس دوم ام
با سلام و عرض ادب خدمت مراجعه کنندگان گرامی مطب دکتر امیرچوپانی
از روز شنبه مورخه 1398/10/28 شما می توانید در این سایت از شعبه یک مطب و در سایت vatio.blog.ir از شعبه دوم این مجموعه نوبت آنلاین بگیرید.
!توجه! نوبت دهی آنلاین این مجموعه ققط بصورت تلفنی و از ظریق دو سایت این مجموعه امکان پذیر میباشد .

با عرض سلام خدمت عزیزان
برنامه مشاوره فردی بدین شرح است
تذکر 1: دانش آموزان عزیز حتما راس ساعت در دفتر مشاوره حضور داشته باشند
تذکر 2: هنگام مراجعه حتما جدول ثبت فعالیت ها را همراه داشته باشید
تذکر 3: برنامه نوبت مشاوره روزهای پنجشنبه مورخ 28 آذرماه و یکشنبه 1 دی ماه متعاقبا اعلام میگردد

نوبت دهی علوم پزشکی کردستان از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نوبت دهی علوم پزشکی کردستان
دوره دهی اینترنتی راهنمای مراجعین پیشنهادها تعقیب نتیجه شکایات استفاده همه حقوق حفظ دانشگاه علوم پزشکی کردستان. سامانه دوره دهی بیمارستان بیمارستان چشمه سامانه دوره دهی بیمارستان دیابت بیمارستان کلیه حقوق حفظ دانشگاه علوم پزشکی کردستان سنندج.
ادامه مطلب
نوبت دهی سفارت سوئد 2020

سفارت سوئد سال به سال ، ماه  به ماه وقت ویزا برای ارائه مدارک میدهد

گرفتن وقت ویزا کار سختی هست بخاطر اینکه فرمش خیلی مهمه ، هزینه ویزا باید با مستر کارت باشه ، و اینکه وقتا معلوم نی کی باز میشه
کی بسته میشه

پس بهترین کار اینه که بدید به آژانسای مسافرتی
البته آژانسام گرون میگیرند من یه وب سایت پیدا کردم لینکش رو پایین میزام
اینا همه کارا رو درست و حرفه ای انجام میدن

سفارت سوئد در ماه های زیر وقت میدهد

نوبت دهی سف
 انقد دندون رو جیگر گذاشتم که جیگرم خون شد.. انگار خدا واقعاً یه سریا رو بیشتر دوست داره ... نوبت ما کی میرسه پس؟ فقط خوشحالی بقیه رو ببینیم، باهاشون خوشحال باشیم که نوبت ما هم میرسه، اصلا ما تو این صف هستیم که نوبتمون برسه؟ خدا خدای ما هم هست ... ولی من جوجه اردک زشتشم .Are:'(
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد. از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
یک : 
شما هم هوای شهرتون خیلی سرد و زمستونی شده یا فقط شهر ماست ؟!
یعنی رسما دارم قندیل می بندم :|

دو : کاملا بی ربط به سوال اول :)
شما تو قورمه سبزی هاتون لیمو عمانی / امانی میندازین ؟! یا خیر ؟! 
اگر نمیندازین حتما یکبار امتحان کنید خیلی خوشمزه میشه و خوش عطر و بو ^___^
سه :
چرا هیچکی تو بیان نیست ؟! چرا اینجا سوت و کوره ؟! 
سوال چهار رو بعدا میپرسم تو‌ پست جداگانه ای حالا :))
تافل چیست ؟
آزمون تافل برای این است که مشخص کنند آن هایی که می خواهند مهارت های زبان انگلیسی را کسب کنند در چه سطحی از زبان انگلیسی می باشد.

آزمون تافل چه مهارت هایی از شما می خواهد .
تافل از شما چهار مهارت گوش دادن حرف زدن و نوشتن و خواندن را می خواهد و برای هر یک از این مهارت ها از شما ازمون جداگانه ای در یک جلسه خواهد گرفت شما برای اینکه به بهترین شکا ممکن از پس زبان بر بیایید باید چهار مهارت را به خوبی بدست بیاورید.و کشور ترکیه در این زمینه ی
مادر امشب میگفت کاش سنم کمتر بود.مثلا چهل سال یا پنجاه سال :(.یعنی چی تو ذهنش گذشت که اونو گفت؟؟؟چه حسرت هایی رو یدک کشیده؟؟
 دیدن پیر شدن پدر مادرا یکی از باگ های بزرگ زندگیه.
+تو هم عجله نکن.نوبت تو هم میشه.تو هم میشه که میگی ای کاش جوون تر بودم و فلان مهارتو یاد میگرفتم.کاش جوون تر بودم و نمازامو اول وقت میخوندم.الان دیگه اصن حسش نیست....نوبت تو هم میشه

اطلاعیه /بروز رسانیبا توجه به برودت هوا و بارش برف فردا شنبه 28 دی ماه وضعیت تعطیلی مدارس در نوبت #صبح به این شرح می باشد.#میاندواب و #مرحمت_آباد: مدارس ابتدایی شهری و روستایی  #تعطیل#خوی : ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی تعطیل/بخش #قطور تمامی مدارس #تعطیل#سلماس :ا#بتدایی شهری و روستایی و بخش کوهسار تمامی مدارس  #تعطیل#بوکان؛ شروع تمامی مدارس  در نوبت صبح با #یک_ساعت_تاخیر#اشنویه: شروع مدارس #ابتدایی در نوبت صبح با #یک_ساعت_تاخیر
اداره اطل
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
یعنی این چند روز بعد اون ماجرای رمز دار تازه فهمیدم ، روابط چقدر زیاده و من چقدر ساااده ام :/ 
فکر میکردم طرف متاهله چون حلقه دستش بود ! الان فهمیدم دوست پسرشه ! بعد اینها به درک ! نشسته راحت از روابطشون میگه ! 
به اون یکی که دوست پسرش همکلاسیمونه ، میگم اون فلش من رو از دوست پسرت بگیر فردا بیار برام لطفا !برگشته میگه امشب نوبت خونه ی منه ، بیاد میگم بیاره میگیرم ازش :/ 
من :/ نوبت خونه ی اون :/ 
اون یکی ۱ ساله با دوست پسرش به هم زده ، نشسته از مشکلاتش
کسی که خود را در میان ریل های قطار انداخته است، مرگ برای آن ارزشمندتر بود از زندگیگنجشکی که در میان طوفان تکه نانی را حمل می کند، جوجه هایش برای آن ارزشمندتر بود تا خیس نشدندر زندگی به دنبال ارزش باش و برای ارزش بمیرانتخاب    انتخاب    انتخاب    انتخاباینکه چه چیزی ارزشمند هست در زندگی که لبخند بزنم برای زندگیعلامت سوال    علامت سوال     علامت سوال     علامت سوالبعد از علامت سوال من، چیزی نوشته است،   محدثه
فکر نمیکردم اول راه انقدر استقبال بشه و اینهمه سوال مطرح کنین:)
یکسری از دوستان کامنت گذاشتن و یکسری سوالات پرسیدن، من خلاصه سوالات رو اینجا مطرح میکنم و به ترتیب در پستهای جداگانه پاسخ میدم. 
دوستان هم اگر سوالی دارید که در این فهرست نمیگنجه مطرح کنید به نوبت پاسخ میدیم. 
1. چرا نتورک کار میکنید؟
2. کدام نتورک رو در ایران پیشنهاد میکنید؟
3. از کجا بدونیم یه نتورک خوبه یا بد؟
4. چرا پلن درامدی نتورک ها متفاوته؟ اصلا چجوریه؟
5. ایا موفقیت در نتورک
تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 در نوبت عصر:
به گزارش خبرینو به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین در رابطه با تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 ، مؤمنی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: علیرغم بارش برف در تمامی نقاط استان قزوین، مدارس نوبت عصر استان همچنان دایر است.
بارش برف از ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه صبح امروز در استان قزوین آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

منبع: سایت خبری خبرینو

‍کلاسهای ریاضی و فیزیک
فقط دو هفته مانده تا #امتحانات_نوبت_اول!!
❌  اشکالاتتو رفع کردی؟؟؟ ❌  دنبال کلاس خوب میگردی؟❌  نگران هزینه ها هستی ؟☹☹
پس تا دیر نشده بیاااا عضو کانال زیرشو ببین چه خبره؟؟؟
https://t.me/ALEYASIN_TADRIS
تدریس گروهی خصوصی مجازی⭐️ریاضی و فیزیک 
با تخفیفات ویژه برای دی ۹۸

بیش از #50درصد_تخفیف_رفع_اشکال_مجازیبا قیمت جدید 5 سوال ......................   7500 تومان 10 سوال.......................   15000 تومان 15 سوال .................... 22000 تومان❄️ 20 سوال ...................
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
در ماه مبارک رمضان ساعات کاری کتابخانه های عمومی استان
به قرار ذیل جهت اقدام به اطلاع می رسد:
- ساعت کاری نوبت اول : 8 لغایت 14.15  (پنجشنبه ها 8 لغایت 13.30)
- ساعت کاری نوبت دوم: 12.45 لغایت 19

- بعد از ماه مبارک رمضان ساعت کاری به ساعت 8 لغایت 20 تغییر می یابد:
نوبت اول : 8 لغایت 14:30 (پنجشنبه ها : 8 لغایت 13:30)
نوبت دوم: 13:30 لغایت 20
داشتم راجع به یه موضوعی دنبال عکس میگشتم رسیدم به پست زیر

جلوی دیکتاتور شدن اسنپ را بگیریم ( کلیک )
که کلا درباره این صحبت کرده که مسافر محترم ، 2 بار در یک روز سفرش رو لغو کرده و از طرف اکانت مسافر از طرف اسنپ مسدود شده.

لیست سوالات مطرح شده درباره اسنپ
سوال 1 : چرا در اسنپ  بلاک شدم؟؟؟بعد اون همه سفر؟؟؟سوال 2 . راننده ای که بعد از قبول سفر ، اون سفر رو لغو میکنه چه تنبیهی براش در نظر گرفته میشه؟؟؟سوال 3 . فاصله راننده با مسافر زیاده و چرا اسنپ
بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا ، با توجه به روند افزایشی آلاینده ها، به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا ، در بقیه مناطق استان مهدهای کودک و تمامی مقاطع تحصیلی امروز سه شنبه بیست و ششم آذرماه در نوبت عصر نیز تعطیل شد
سه شنبه ، ۲۶ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
میخوام طلاق توافقی بگیرم در عرض دو ماه این امکان پذیر هست ؟ شنیدم که گواهی عدم سازش فقط 45 روز طول میکشه تا ارسال بشه تو دوماه میتونم این کار رو انجام بدم ؟
 و اینکه نوبت دهی در دادگاه برای طلاق توافقی چگونه است؟

با سلام برای اقدام به هرنوع طلاق مقدمتا نیاز به ثبت نام در سامانه نوبت دهی طلاق می باشد وپس از تعیین نوبت مرکز مشاوره تعیین ومراحل را ادامه خواهید دادوحد اقل زمان در این فرایند 45 روز تعیین شده است وپس از اظهار نظر مرکز مشاوره می توانی
اسمورودینکا 
دکتر گفته برای فکر نکردن به تو خودم را مجبور به فکر کردنِ به تو کنم. به صورت اغراق آمیز و افراطی، به امید اشباع شدن. برایم برنامه‌‌ی روزانه نوشته و این دلپذیرترین برنامه‌ایست که در زندگی به آن ملزم شده‌ام. 
نوبت اول، صبح‌هاست. ساعت ۹ تا ۱۰ وقت فکر کردن به توست. 
نوبت دوم، بعد از ظهرهاست. ساعت ۶ تا ۷ وقت نامه‌ نوشتن و حرف زدن با توست. 
و نوبت آخر، شب‌هاست. یک ساعت قبل از خواب، وقت خیره شدن به عکس توست. 
و خارج از این وقت‌های مقرر،
از سری ماجراهای من و میلاد :) 
وقتی رفتم برای پیگیری درمان و نامه دکتر رو دادم پذیرش که نوبت بده و اونم نامردترین آدم روی زمین آخرین نوبت توی فروردین سال جدید رو بهم داد و وقتی گفتم دکترم خودش گفت ماه بعد بیا و برای همین نامه داد و یعنی ایشون این ماه وقت خالی ندارن که شما فروردین نوبت زدی؟ که خب خیلی آدم نبود و سرم داد کشید که اگه اینترنتی نوبت گرفتی که بمون اگه نه به سلامت! ( درحالی که من فهمیدم نوبت ها 4 ماه اعتبار دارن و من تا چهارماه میتونم بیا
از سری ماجراهای من و میلاد :) 
وقتی رفتم برای پیگیری درمان و نامه دکتر رو دادم پذیرش که نوبت بده و اونم نامردترین آدم روی زمین آخرین نوبت توی فروردین سال جدید رو بهم داد و وقتی گفتم دکترم خودش گفت ماه بعد بیا و برای همین نامه داد و یعنی ایشون این ماه وقت خالی ندارن که شما فروردین نوبت زدی؟ که خب خیلی آدم نبود و سرم داد کشید که اگه اینترنتی نوبت گرفتی که بمون اگه نه به سلامت! ( درحالی که من فهمیدم نوبت ها 4 ماه اعتبار دارن و من تا چهارماه میتونم بیا
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت: 19:50
توسط:محمود
استاد سلام با عرض تسلیت وطول عمر با عزت برای حضرتعالی درخصوص شروع سال تحصیلی در دروره اول متوسطه هنوز خطای 1057رفع نشده با توجه به نزدیکی امتحانات راهکار چیست؟ سپاس

با سلام خدمت همکار محترم
در مورد دوره اول متوسطه وزارت هنوز تصمیم نگرفته است که در سناد باشد یا برنامه های دانش آموزی مثل سال قبل فعال باشند مثل اینکه تصمیم گرفتن در این مورد خیلی سخت است باید برای داشتن چنین مسئولینی غم گریه کرد
----------------------
  کاملترین پکیج سوالات استخدامی بانک‌ها(با بیش از ۱۵۰۰ سوال)
- نام محصول: بسته ویژه نمونه سوالات استخدامی بانک ها
- مواد امتحانی موجود در این بسته:
مجموعه سوالات دروس تخصصی
90نمونه سوال زبان های برنامه نویسی (همراه با پاسخنامه)
120نمونه سوال اقتصاد (همراه با پاسخنامه)
95 نمونه سوال حسابرسی (همراه با پاسخنامه)
90 نمونه سوال حسابداری (همراه با پاسخنامه)
75نمونه سوال مدیریت مالی (همراه با پاسخنامه)
75 نمونه سوال سیستم عامل (همراه با پاسخنامه)
ادامه مط
مجبورم بود خانمم رو ببرم مطب شخصی متخصص ، زخمی که رو پوست رانش بود ورمش بدتر شده بود و دردش غیر قابل تحمل بود، ساعت 10صبح بود زنگ زدم نوبت بگیرم منشی دکتر گوشی رو برداشت و خیلی سریع گفت ساعت 10.30شب بیاین، گفتم اگه میشه اول وقت نوبت بدین بیمارم درد پاش خیلی زیاده، منشی گفت نمیشه و
ادامه مطلب
براش  سوال شده بود...
این که چطور همه توی مشهد با امام رضا (ع) حرف می زنند و همه هم می فهمند که امام به حرفهاشون گوش می کنه...
کسی نمی گه الان امام رضا (ع) سرش شلوغه و وقت نداره به حرفهای من گوش کنه....
کسی نوبت نمی گیره با امام رضا (ع) حرف بزنه...
اصن چجوری امام رضا (ع) در یک لحظه با هزار نفر حرف میزنه؟!.....
شب میشه...
خواب می بینه توی مشهده و جلوی هر زائر یه امام رضا نشسته:)
دیگه سوالای ذهنش تموم میشه:)
به دلیل استقبال کم دیگران از معادله کمی برای دیگران وقت گذاشتیم و می خواهیم یک سوال یا مسئله درباره معادله بگذاریم
یکی از دوستان به نام sahand توانست جواب این سوال را بگوید و او بدون نیاز به این سوال مستقیما به مرحله بعد صعود کرد
پس سوال دوم مرحله اول برید ادامه مطلب
ادامه مطلب
هفته پیش رفتم نوبت گرفتم و یه جلسه آموزشی هم رفتم
به بابا گفتن روز امتحان تا پر نشده زود بیا نوبت بگیر چون تعداد زیاده
هفت و نیم صبح اومد گفت بگیر بخواب شصت نفرشون پر شده :/
کلیییی آدم دیگه م وایسادن ببینن می تونن نفر آخر امتحان بدن
الان دیگه امتحانم رفت واسه تابستون تا اون موقع هم همین چس مثقال رانندگی یادم میره :/
من این گواهینامه ره بگیرم یه نفس راحت بکشم تموم شه نکبتِ نحس
معلوم نیست چرا انقدر نحسی افتاده توش
در طول این سال ها  وقتی مامان بعد از نبرد یک تنه با کار خانه کم می آورد و در رخت خواب می افتاد و ما هم گیج و سرگردان دنبال زودپز و هاون و ادویه و گوشت خورشتی و سبزی سوپ و آش و... می گشتیم و هر ثانیه دعا می کردیم مامان زودتر خوب شود تا از این اوضاع داغان و شلم شوربا نجات پیدا کنیم.دقیقا همان لحظه ها با هم تصمیم می گرفتیم که از این به بعد هر کدام گوشه ی کاری را بگیریم تا به آن اوضاع نیفتیم.دو سه روز اول خوب پیش می رفت و بعد دوباره و دوباره  از زیر کار در
وبلاگی دارم به نام کتابخانه اخلاق و تربیت با ده ها بازدید کننده در روز
مدرکی دارم بیشتر از خیلی ها دو لیسانس و سه فوق لیسانس
زندگی داشتم و دارم سرشار از یادگرفتن
اما از این همه دارایی، بهترین چیزی که به دست آوردم یک چیز است
هر چه بخواهی سوال دارم، سوال خوب
استادی داشتیم می گفت فرق مدرک ها در این است، دیپلم 50 سوال دارد، لیسانس 100 سوال، فوق 200 سوال و دکتری 400سوال
اما امروز می خواهم شروعی کنم با اشتراک مخاطبانم
برای یافتن پاسخی درخور به سوالاتم
سو
در ادامه مطلب اول وبلاگ نمونه سوال فصل دوم شیمی دهم یعنی ردپای گازها در زندگی را می توانید دریافت کنید و از آن استفاده کنید.اگر نمونه سوال زیر را حل کرده و بتوانید سوالات آن را به طور عمیق یاد بگیرید می توانید فصل دوم آن را به طور کلی یاد گرفته باشید.
دانلود
نوبت دهی روزانه از ساعت 9 صبح از شنبه تا پنجشنبه
حضور دکتر در مطب: از ساعت 16 عصر تا 21 شب (شنبه تا چهارشنبه) پنجشنبه ها از ساعت 10 صبح تا 14 عصر
تلفن تماس جهت نوبت دهی: 32241757-038
آدرس مطب: خیابان مولوی،پایین تر از کلینیک امام علی (ع)ساختمان اردیبهشت،طبقه 4،واحد2
دانلود نمونه سوال دین و زندگی یازدهم انسانی
میان ترم نوبت اولدرس اول تا چهارم

مدیران محترم سایت ها و وبلاگ ها: آپلود دوباره و یا قرار دادن لینک دانلود در وبلاگ و سایت ها و حذف واترمارک، نام و آدرس بوسیله نرم افزارها ،شرعا و قانوناً مجاز نمی باشد
 خودمان رعایت کنیم تادیگران رعایت کنند
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
دانلود نمونه سوال دین و زندگی دهم انسانی
میان ترم نوبت اولدرس اول تا سوم

مدیران محترم سایت ها و وبلاگ ها: آپلود دوباره و یا قرار دادن لینک دانلود در وبلاگ و سایت ها و حذف واترمارک، نام و آدرس بوسیله نرم افزارها ،شرعا و قانوناً مجاز نمی باشد
 خودمان رعایت کنیم تادیگران رعایت کنند
جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه
سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشترا
جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه

سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشتر
تعداد صفحات : 30 صفحه
این فایل شامل سوالات نوبت دوم درس ریاضی پایه هفتم می باشد.
این فایل 7 نمونه سوالات نوبت دوم می باشد که 5 تا از آن سوالات با پاسخنامه می باشد هر فایلی حدود 4 صفحه می باشد.
دو تا از این سوالات پاسخنامه ندارد که به عنوان تمرین برای دانش آموز در نظر گرفته شده است.
این سوالات برای مدارس عادی و خاص طراحی شده است.

خرید و دانلود - 7000 تومان
مریم برای این آزمون واقعا تلاش کرده و خوب خونده، اینو از ذوق و شوقش و اینکه هر روز سه نوبت زنگ میزد و سوال میپرسید و گاهی حاشیه میرفت و منی که کم طاقت شدم رو عصبی میکرد، میشد فهمید! الانم زنگ زده میپرسه ساعت چند میخوای بخوابی!!
عمیقا ، قلبا و با تموم وجودم میخوام که فردا نتیجه ی عالی ای بگیره و واقعا حتی بیشتر از خودم براش موفقیت میخوام...
و همچنین برای بهار و بنفش و همه ی کنکوری هایی که اینجارو میخونن.
یچه ها عمیقا آرزوی موفقیت و پیشرفت و پیشرفت
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
سوالات اصول و روش های بیهوشی 475 سوال+پاسخ نامهسوالات بیماری شناسی  455 سوال+پاسخ نامه
سوالات فارماکولوژی 500 سوال +پاسخ نامه
سوالات مراقبت های ویژه 415 سوال +پاسخ نامه
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوالات پایین جز منابع سوالات استخدامی نیست و لی برای مطالعه آزاد بصورت رایگان در سایت قرار داده ایم
سوالات فیزیولوژی 410  سوال +پاسخ نامه
سوالات تشریح 420 سوال +پاسخ نامه
سوالات آناتومی   430 سوال  +پاسخ نام
جوانان کشور روزی هزینه مبارزه با رژیم طاغوت را پرداخت کردند؛ در دفاع مقدس هزینه دفاع از کشور را قبول کردند تا نسل امروز از امنیت بهره‌مند شود و امروز نوبت جوانان است که هزینه ایستادگی در مقابل دشمن را بپردازند تا نسل‌های آینده از نتایج درخشان آن استفاده کنند.۱۳۹۸/۱/۱-رهبر انقلاب

یک عالمه سوال تو ذهنم دارم، سوالایی مه مول یک ویروس زیاد میشن
حس میکنم مغزم داره میترکه، سوالای بیجوابی که مدام جلو چشمم هستن
راستی یکی از بلاهایی که عجوزه سر مادر اورد سر خودش اومد
یادمه سالی که مامانم میاست صفرا عمل کنه مجبورش کرد هرچی زودتر عمل کنه، بدون این که کمکش کنه یک دکتر خوب پیدا کنه( چند وقت پیش مامان رفت پیش پورسیدی بخاطر مشکلاتش دکتر بهش گفته بود عملت اشتباه بوده اگه مجرای صفرارو به جای دیگه ای برده بود الان اینقد مشکل و درد نداش
با سلام و احترام : 
جلسه ى دیدار با اولیا فردا سوم اردیبهشت ماه از ساعت  ٧:٣٠ الى ٨:٣٠ در کلاس برگزار مى شود 
شرکت در این جلسه با توجه به اهمیت آن الزامى است 
خلاصه اهم عناوینى که مطرح خواهد شد:
امتحانات نهایى نوبت دوم و ارائه برنامه امتحان
امتحانات میان نوبت دوم ( معرفى )
و نحوه ى تاثیر آن در ترم
کارنامه ى  انضباطى و 
کارنامه درسى تا آخر فروردین
برگزارى کلاسهاى فوق برنامه با توجه به درخواست اولیا
آشنایى با مدارس متوسطه
بررسى نکات ضعف و قوت دان
#پیشنهاد_مطالعه
ازوقتی مهدی شهیدشده دوباربه این مطلب رسیدم که  این هفت سال جنگی که توی سوریه بودخدامهدی روبه مابخشیده بوده.باراول بعدازدیدن فیلم "به وقت شام" بود وباردوم بعدازخوندن کتاب "مرتضی و مصطفی" ‌.تازه فهمیدم مدافعان حرم باچه مشکلاتی دست وپنجه نرم میکردن  وباشهادت نوبت به نوبت دوستاشون چقدر سختی کشیدن.خدایاماروشرمنده شهدا نکن
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
شهید راه نابودی اسرائیل
سایت گنجینه آزمونهای مقاطع تحصیلی برای تمام کاربران ، دانش آموزان و دانشجویان گرامی به منظور دسترسی رایگان و آسان به تمامی نمونه سوال پیام نور،  نمونه سوال پایه اول تا دوازدهم ، نمونه سوالات ترم اول و ترم دوم   راه اندازی شده است.
شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد: «آیا روترها هم ویروس می‌گیرند؟»
بعد اگر جواب آری است؛ سوال‌های بعدی هم مطرح می‌شوند: «آیا یک روتر ویروسی می‌تواند هر دستگاهی را آلوده کند؟» یا «یک روتر ویروسی چه خطراتی برای دستگاه‌های متصل به وای‌فای دارد؟».
اصلا سوال مهم‌تری به ذهن متبادر می‌شود: «آیا وای‌فای ویروسی داریم؟»
ادامه مطلب
طراحی سایت حرفه ای این روزها برای هر کسی در حوزه اقتصادی کوچک یا بزرگ می تواند موفقیت زیادی به دنبال داشته باشد. این روزها طراحی سایت پزشکی رواج فراوانی یافته است. یکی از مشتریان این وب سایت ها پزشکانی هستند که به صورت شخصی کار می کنند.

دسترسی به شماره تماس
صفحه تماس با ما یکی از صفحات خیلی مهمی است که در هر وب سایتی وجود دارد. این صفحه پل ارتباطی کاربران با مدیران وب سایت یا مجموعه هاست. این صفحه برای وب سایت یک پزشک نیز خیلی اهمیت دارد. کارب
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
با سلام و درود، احتراما بدین وسیله به اطلاع می رساند به دلیل به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی نوبت دوم، هیئت مدیره موظف است که 15 روز بعد مجمع عمومی نوبت سوم را هماهنگ و برگزار نماید، لذا از این رو در تاریخ 08/09/98  راس ساعت 19 نوبت سوم مجمع عمومی در محل حسینه روبروی مجتمع نسیم علوم پزشکی برگزار خواهد شد.
لازم به یاد آوری است که بر اساس تبصره ماده 8   آیین‌نامه اجرایی قانون تملک آپارتمانها تصمیمات جلسه اخیر با تصویب اکثریت عده حاضر معتبر است و همچنین
۱- قبل از این که ویدیویی منتشر بشه که نشون بده دو موشک شلیک شده، توی اینستا از ملت پرسیدم که چرا دم صبح یکی باید از آسمون فیلم بگیره؟ گفتند دو موشک شلیک شده. پرسیدم چطور فهمیدید؟ جوابی نداشتند.۲- به خاطر این سوال، چندین و چند نفر آنفالو یا بلاک‌ام کردن.۳- من فقط سوال پرسیده بودم. اونا حتی تحمل سوال هم نداشتند. گرچه بعضیاشون هم سعی کردن با دلیل بهم ثابت کنند. بعضیاشون هم موفق شدند و منم قبول کردم.۴- اونایی که حتی تحمل یه سوال و تقاضای جواب منطقی -ب
با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، پیروی نامه ی شماره 69244/437 مورخ 14 آذر 98 در خصوص ارسال یک نسخه از اوراق امتحانی نوبت اول به کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی ،  بدین وسیله یک نسخه فرم بازبینی و بررسی اوراق امتحانی جهت اطلاع از موارد مورد ارزیابی ، به پیوست ارسال می گردد . شایسته است مدیران محترم  فرم پیوستی به تعداد درس هایی که هر دبیر در آن واحد آموزشی تدریس می کند تکثیر کرده و در اختیار دبیران محترم قرار دهند .  دبیران نیز پس از طراحی س

شیرودی در کنار هیلکوپتر جنگی‌اش ایستاده بود و خبرنگاران هر کدام به نوبت از او
سوال می‌کردند. خبرنگار ژاپنی پرسید: شما تا چه هنگام حاضرید بجنگید؟ شیرودی خندید.
سرش را بالا گرفت و گفت: ما برای خاک نمی‌جنگیم ما برای اسلام می‌جنگیم. تا هر زمان
که اسلام در خطر باشد. این را گفت و به راه افتاد. خبرنگاران حیران ایستادند.
شیرودی آستین‌هایش را بالا زد. چند نفر به زبان‌های مختلف از هم پرسیدند: کجا؟
خلبان شیرودی کجا می‌رود؟ هنوز مصاحبه تمام نشده!
دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱
دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک پایه ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک عمومی ۱ و آزمایشگاه با جوابسوالات پیام نور درس با کد درس : 1113089-1113094-1113098-1113101-1113262_187نمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹2 با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال تابستان ۹۱ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال دوم ۹۱-۹۰ با جواب تستی و تشریحینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹۰ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
توی کافه با بچه‌ها جمع شده بودیم و به نوبت از کتاب‌هایی که خوانده بودیم می‌گفتیم. نوبت رسید به ع. یکی یکی اسم کتاب‌ها را گفت تا رسید به «دوست بازیافته». من ناخودآگاه آه کشیدم و گفتم: قلبم. س نگاهم کرد و گفت: آخ، یادته؟ یادم بود. گفت: ازش می‌نوشتی. سر تکان دادم که هوم. ع گفت: توی گودردز به‌ش پنج ستاره داده بودی. لبخند زدم که یعنی جاش گوشه‌ی قلبم است. بعدتر چیزکی راجع به داستان کتاب گفتم و ع رفت سراغ کتاب بعدی. من اما هنوز دلم پیش دوست بازیافته بو
زنگ
درس

اول
ریاضی
تدریس ک م م و حل مسئله از ان
سوالات مربوط به ک م م کتاب وزارتی در کتاب حل شود ، صفحه 75 کتاب تکمیلی سوال 1 2 3 حل شود ، سوال 4 5 6 صفحات 63 و 74 کتاب تکمیلی ئر کتاب، سوال 7 صفحه 75 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
اجتماعی
تدرییس درس 15
حل کاربرگه ها و فعالیت ها ، حل نمونه سوال

سوم
ورزش
تمرین انواع طناب
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هدیه
تدریس ادانه درس 9
امادگی برای جلسه بعد
قرار بود نوبتی بگیرم که سایتش هشت صبح باز میشه و خیلی سریع نوبت‌ها پر میشه. هفت و پنجاه و پنج دقیقه مدارک رو آماده کردم و بعد سرخوشانه اینور اونور می‌رفتم. آقای هم هی می‌گفتن بیا بشین پای گوشیت که آماده باشی. منم می‌گفتم آماده‌ام بابا! سایتم که هنوز باز نشده. بعد هم گفتم من تا فلان‌جا برم زود میام. آقای گفتن اگه تو تونستی امروز نوبت بگیری! منم در حالی که داشتم می‌رفتم با خنده دستی به محاسنم! کشیدم و گفتم آ این ریشم، اگه من امروز نوبت نگرفتم!
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
نرم افزار کارنامه میان نوبت ( رایگان)
این نرم افزار با استفاده از نرم افزار دانا میتواند به کمک آن اطلاعات را گرفته تا اسامی دانش آموزان و کلاسها در برنامه وارد کند
ویژگی های نرم افزار ...
لینک دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار کارنامه میان نوبت
سادگی  انتخاب کلاس و انتخاب درس و ورود نمرات هم به صورت لیستی و هم انفرادی
ورود نمرات به صورت انفرادی
چاپ انواع کارنامه انفرادی کلاسی
چاپ کارنامه A5 با نمودار و میانگین درسی کلاس و رتبه کلاسی ، پایه ای ،
همیشه از خودم این سوال را پرسیده‌ام
و امروز به جواب این سوال دست یافتم که بزودی مقاله‌ام را در این مورد بر روی وبلاگ قرار خواهم داد
اما قبل از آن میخواهم نظر شما را در این زمینه جویا شوم
حتما در این باره نظر دهید
ممنونم
سجاد کیارسی
سلام دوستان در این پست برای شما سوالات انگلیسی انتشارات خط سفید را آماده کردیم و در ادامه برای دانلود قرار می دهیم.
نمونه سوال انگلیسی درس 1
نمونه سوال انگلیسی درس 1
نمونه سوال انگلیسی درس 3 و 4
نمونه سوال انگلیسی درس 3
نمونه سوال انگلیسی درس  3
نمونه سوال انگلیسی درس 2
نمونه سوال انگلیسی درس 6
نمونه سوال انگلیسی درس  6
نمونه سوال انگلیسی درس 5 و 6
نمونه سوال انگلیسی درس 5
نمونه سوال انگلیسی درس 5
نمونه سوال انگلیسی درس 4
 دانلود نمونه سوالات نگارش هشتم
نمونه سوالات هشتم
دانلود از سرور های قدرتمند نمره پلاس
در این مطلب از نمونه سوالات هشتم قصد داریم تا برای شما عزیزان کلاس هشتمی ، نمونه سوالات درس نگارش را قرار دهیم . نمونه سوالات نگارش هشتم با جواب میباشد همچنین اینبار نمونه سوالات نوبت اول نگارش هشتم را برای شما قرار داده ایم که در آینده برای شما نمونه سوالات نگارش هشتم نوبت دوم را نیز قرار خواهیم داد .
دانلود در ادامه مطلب ....
ادامه مطلب
مدارس هیئت امنایی به دلیل داشتن کادر آموزشی ، کادر تربیتی خوب و همچنین شهریه نسبتا پایین چند سالی است مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و والدینشان قرار گرفته است . دانش آموزان متقاضی این مدارس باید در بازه زمانی بعد از امتحانات نوبت دوم خرداد تا پایان مرداد ماه ثبت نام خود را در این مدارس انجام دهند . 
مدارس هیئت امنایی در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و دوم اقدام به پذیرش دانش آموز می کنند و دانش آموزان تنها با تحویل مدارک و داشتن شرایطی که مدرس
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
خرید نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی آتشنشانی ۹۸
اصل دفترچه آزمون های عمومی و تخصصی برگزار شده سال های قبل
تعداد زیادی نمونه سوالات تخصصی ویژه رشته آتشنشانی و کاردان و کارشناس آتشنشانی (بیش از ۳۰۰ سوال از همه دروس مدیریت بحران و ایمنی در حوادث و اصول پیشگیری و hes).
بیش از ۲۰۰۰ سوالات معارف
بیش از ۲۰۰۰ سوالات هوش
بیش از ۲۰۰۰ اطلاعات عمومی
بیش از ۲۰۰۰ سوال ادبیات فارسی
بیش از ۱۰۰ سوال ریاضی 
بیش از ۳۰۰۰ سوال ICDL
همه فایل ها بصورت پی دی اف م

سوال سوال سوال

بسیاری از مدیران مدام در حال کار هستند بدون اینکه بدانند دارند چکار می کنند، بدون اینکه بدانند آیا این کاری که انجام می دهند درست است یا نه، بدون اینکه بدانند آیا در مسیر درست هستند یا خیر...تلاش برای پاسخ به سه سوال زیر با عث می شود که شما همیشه خودتان را پایش کنید و جواب انها شما را به سمت و سوی درست هدایت می کند.
1.سعی دارم چه کاری را انجام دهم؟(پاسخ به این سوال به کار شما معنی و مفهوم می دهد)
2.آیا این روشی که کاررا انجام مید
 ترشی بادمجان شکم پـر
بنا به درخواست تعدادی از دوستان که طرز تهیه ترشیهای مختلف رو خواسته بودند، تصمیم گرفتم دستور تهیه چند مدل ترشی و شوری مختلف رو براتون بزارم،و چون الان فصل 
ترشیجاته و ممکنه تو نوبت گذاشتن دستورها دیر بشه،پس همشونو از نوبت خارج میکنم و با پارتی بازی میارمشون ابتدای صف و این هفته تمام آموزشهارو به این مبحث
 اختصاص میدم،

ادامه مطلب
در این مقاله به تمامی امکانات و کاربردهای مطب و کلینیک هوشمند میپردازیم.

کاربردها و امکانات کلینیک هوشمند چیست؟

نوبت دهی آنلاین جهت رزرو نوبت از طریق سایت و همچنین پرداخت هزینه خدمات
بیمارن نیازی ندارند برای نوبت گیری به صورت فیزیکی به مطب مراجعه کنند بلکه میتوانند به صورت آنلاین نوبت را رزرو کنند. برای منشی هم این امکان را بوجود خواهد آورد که وقتش برای نوبت دهی به بیمار به حداقل خودش برساند و صرف کارهای مهم تری کند.
امکان دسترسی بیمار
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،
داوطلبایی که قصد شرکت تو کنکور انسانی و قبولی تو رشته حقوق رو دارن با دونستن آخرین رتبه لازم برای قبولی حقوق نوبت دوم می تونن یک برنامه ریزی دقیق تر و کامل تری داشته باشن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق نوبت دوم تو سهمیه های مختلف کنکور متفاوته .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/1232/آخرین-رتبه-لازم-برای-قبولی-حقوق-نوبت-دوم.html

استادی داشتم 
که دیگر رغبت نوشتن نداشت ولی دوست داشت مباحثت کند. 
شاگردان سوال می کردند و جواب نمی داد یا دعوای آن داشت که این سوالات ساده چیست؟ مطلبی بگو و سوالی! 
آرام آرام ، دیگر کسی از او نپرسید و همه‌ی سوال کنندگان به طرفی دیگر می رفتند. و هیچکس از استاد سوالی نمی پرسید.
استاد را تنها دیدم ، گفت : بپرس. 
گفتم : هنوز به مطلب جدیدی نرسیدم تا بپرسم. 
گفت : بگو ، گفتم : والا ؟ چیزی ندارم. هم اکنون چیزی ندارم. 
گفت : اشکان فهمیدم! 
و از فردا قدر سوال
1ـ آنچه باید یک دوشیزه بداند (بخشی راجع به مسأله حجاب) نوشته حسن مصطفوی، چاپ تهران، نوبت دوم، 130 صفحه، کتابفروشی مصطفوی.
2ـ آیا حجاب ضرورت دارد؟ بررسی مسأله پوشیدگی از دیدگاه روانشناسی، نوشته دکتر شهریار روحانی، چاپ تهران، اشراقیه.
3ـ آیه جلباب، محمدتقی صدیقین، قم، چاپ حکمت، 111 صفحه.
4ـ آیه حجاب، سیدمحمود طالقانی، تهران، ناس، 1358، 24 صفحه.
5ـ اثبات وجوب حجاب، شیخ عباس علی واعظ «داعی الاسلام» چند نوبت چاپ شده، تهران 1364 قمری، 1227 شمسی، 1347 قمری، 26 ص
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
سوال و پاسخنامه امتحان عربی نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان زبان نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فیزیک و علوم و فنون نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فارسی نهایی دوازدهم: دانلود
.
تمامی پاسخنامه و سوال های بالا برای رشته های ریاضی تجربی و انسانی میباشد.
نرم افزار کارنامه میان نوبت ( رایگان)
این نرم افزار با استفاده از نرم افزار دانا میتواند به کمک آن اطلاعات را گرفته تا اسامی دانش آموزان و کلاسها در برنامه وارد کند
ویژگی های نرم افزار ...
لینک دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار کارنامه میان نوبت
سادگی  انتخاب کلاس و انتخاب درس و ورود نمرات هم به صورت لیستی و هم انفرادی
ورود نمرات به صورت انفرادی
چاپ انواع کارنامه انفرادی کلاسی
چاپ کارنامه A5 با نمودار و میانگین درسی کلاس و رتبه کلاسی ، پایه ای ،
هویت  همیشه مفهومی مهم، چند وجهی و پر از سوال بوده اما خیلی از ما نسبت به آن آگاه نیستیم و ناآگاهانه و با نقش تحمیلی از اطرافیان هویت را پذیرفته ایم.بحران هویت در هر سنی ممکن است رخ بدهد و تو را از کامفورت زون بیرون بکشد، درگیر هزار سوال کند، هزار مسئله‌ای که قبلا به چشم نمی‌آمده. این روزها هم سراغ من آمده و همه چیز برایم رنگ تردید و سوال گرفته، سوال‌هایی عمیق با جواب‌هایی سخت. نمی‌دانم کدام بخش هویت خودخواسته است و کدام بخش اجباری، کدام بخ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها